Hrajete rádi online hry?

Patříte k lidem, kteří nevynechají jedinou příležitost ke hraní počítačových her? Nebo využíváte počítač výhradně k práci a surfování na internetu? Ať už patříte do kterékoliv skupiny, zcela jistě jste si už někdy zahráli alespoň jednu onlinovku. Nemám na mysli komerční kousek, který se dá hrát s přáteli, ale online hru naprogramovanou ve flashi. Tyto poměrně jednoduché gamesky jsou totiž každý rokem populárnější a s chutí si je zahrají i uživatelé, kteří ke klasickým „krabicovým“ PC hrám vůbec netíhnou. Ptáte se, jak je to možné a co mohou online hry nabídnout více, než tituly, do kterých vývojáři vrazili desítky milionů?

Kouzlo online her

Online hry jsou většinou velmi jednoduché a vyjma logických u nich nemusíte moc přemýšlet. Pro svou jednoduchost si je oblíbil každý, kdo si chcete na chvíli odpočinou, ale nechce se pouštět do hraní dlouhé a složité hry. Onlinovky hrají velmi rády i ženy, které ocení, že se nemusí nic instalovat. Flash plugin si prohlížeč stáhne sám a může se začít hrát. Není divu, že mají pařanky svou vlastní kategorii s příznačným názvem „hry pro dívky“. Většinou se však jedná o hry, jejichž podstatou je oblékání celebrit a podobně. Pro malé holky možná zábava, jinak ale nebrat. Pokud máte chuť na pořádnou akci, zahrajte si akční hry a v roli neohroženého superhrdiny vystřílejte všechny cizáky. Akční hry online hry bezkonkurenčně vedou a nabízí zábavu na dlouhé hodiny.

Tip na kvalitní online hry

Na českém internetu je poměrně dost portálů, které nabízí celou řadu kvalitních onlinovek zdarma. Mezi ty lepší patří i hry.cr. Tento herní portál je nabitý hrami, jejichž počet se neustále zvyšuje. Akční, logické, oddechové a sportovní, to je jen krátký výčet oblíbených kategorií. Nejvíce zábavy si však užijete při hraní her pro dva hráče. Hry online vám pomohou v čekání na klasické komerční herní tituly, stejně jako odreagovat se po dlouhém dni v zaměstnání. Pokud jste je dosud míjeli, vyzkoušejte je a sami poznáte, jak je snadné propadnou jejich kouzlu.

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Hry

Autor: Adam Hájek

Tagy: flash hry | flash hry online | hry | hry pro dívky | hry zdarma | hry.cr | online hry