Saywebpage: Jednoduché, ale moderní a funkční webové stránky si můžete vytvořit zdarma sami

Je nadmíru jasné, že spousta lidí potřebuje sofistikované řešení, a proto se obrací na zkušené vývojáře, kteří jsou schopni naprogramovat webové stránky tak, aby odpovídaly specifickým potřebám – bez jakýchkoliv kompromisů. Poměrně početnou skupinu však tvoří zájemci o jednoduché stránky s čistě informativním charakterem. Patříte-li do ní i vy a zároveň máte rádi věci pod kontrolou, můžete si nový web doslova „naklikat“ zdarma prostřednictvím služby Saywebpage. Proč byste měli vlastní webové stránky tvořit právě přes Saywebpage, když je „podobných“ služeb jako hub po dešti? Důvod je prostý – tvorba webových stránek zdarma nikdy nebyla tak snadná. Výsledek vás příjemně překvapí, protože weby odpovídají moderním standardům, a to jak z hlediska grafického designu, tak optimalizace. [caption id="attachment_1314" align="aligncenter" width="600"] I takový web vytvoříte zdarma přes Saywebpage.[/caption]

Web na vlastní doméně

Některé služby umožňující tvorbu webu zdarma mají podmínku – web běží na subdoméně třetího řádu. Saywebpage nabízí možnost svobodné volby názvu.

Jednoduchá tvorba i správa

Jak vytvořit web v systému Saywebpage? Rozhraní bylo navrženo s ohledem na méně zkušené tvůrce webu. Pokud vám nedělá problém práce s Microsoft Office či podobnými programy, určitě se v administraci okamžitě zorientujete. Jednoduše zvolíte některý z prvků, napíšete text a máte hotovo. Stránky samozřejmě můžete kdykoliv editovat a informace změnit na aktuální. Nechybí funkcionality jako kontaktní formulář, otevírací doba, ceník, reference, mapa a další důležité prvky.

Stránky vypadají skvěle na všech zařízeních

Levné webové stránky jsou responzivní, takže vypadají dobře i na smartphonech a tabletech. V době, kdy stále více uživatelů brouzdá na internetu na mobilních zařízeních, by měla být responzivita standardem.

Povedené šablony

Web musí vypadat k světu, protože jedině tak bude na uživatele působit dostatečně reprezentativně. V případě většiny služeb pro tvorbu webu zdarma je grafický kabátek až na posledním místě. V Saywebpage si vytvoříte elegantní stránky, na které je radost pohledět.

Resumé? Jednička ve svém oboru!

Saywebpage je služba jako stvořená pro nenáročného uživatele, který sice neovládá programovací jazyky, ale nepotřebuje složité řešení a rád by si svůj web postavil svépomocí. Výsledek je znamenitý: moderní web s velmi dobře zvládnutou datovou optimalizací (rychle se načítá, umožňuje nastavení klíčových SEO prvků...).