Webhostovat umí i na Slovensku

Máte snad pochybnosti o tom, že u našich východních skorobratrů nefrčí internet, jak se na rok 2012 sluší a patří? Chyba lávky, na Slovensku se vesele surfuje, podniká a weby přibývají, jako houby po dešti. No dobře, tak pestré množství portálů, jako u nás, sice na slovenském internetu nenajdete, to ale neznamená, že nemůžete využít profesionální webhosting, kterému není co vytknout. Yegon s.r.o. se poskytováním webhostingových a souvisejících služeb zabývá již dvanáct let, což je dostatečně dlouhá doba na to, aby se ze zelenáčů stali ostřílení hostingoví vlci, kteří ví, co vlastně nabízí. Pojďme se na yegon.sk podívat podrobněji. Třeba vás lákavá nabídka osloví a vysolíte pár Eur za zajímavou doménu.

Luxusní rozhraní, hmm

Webdesign je sice otázkou vkusu, nám se však web yegon.sk opravdu líbil. Elegantní, decentní s přídomkem luxusu, tak by se dal web zhodnotit v kostce. Zavítáte-li na něj poprvé, potrvá vám zorientovat se přibližně...pět sekund. Vše je zkrátka na svém místě a pokud máte zájem o webhosting, máte ho přímo před nosem. Podstatná je samozřejmě především kvalita služeb, ale my osobně bychom si na „hnusném“ webu webhosting nikdy neobjednali. Web yegon.sk je firemní vlajková loď, která vám dá najevo, že to s vámi kluci slovenští myslí opravdu vážně a nenechají váš web na holičkách, i kdyby na zem dopadla pořádná sprška elektromagnetického záření. Tak jo, jdeme na to!

Rozjeďte to normálně či virtuálně

Yegon.sk registruje a spravuje domény .sk, .cz, .eu, .com, .net, .org, .info a mnoho dalších. Na kompletní seznam a možnosti registrace domén se koukněte přímo na webu. Webhosting začíná na necelých sedmnácti eurech a zahrnuje dostatek prostoru pro vaši firemní prezentaci. Samozřejmostí je PHP/MySQL a emailová schránka. Pro náročnější je připraven virtuální server, který zaručuje vyšší stupeň bezpečnosti a navíc poskytuje dostatečný výkon i pro náročné aplikace. Očekáváte-li masivní přírůstek návštěvníků, přesedlejte na něj!

Shrnuto a podtrženo, yegon.sk vás rozhodně nezklame. Za málo peněz zde dostanete spoustu slovenské muziky a je jen na vás, zda si zatancujete, nebo zůstanete stranou. Schválně koukněte na reference v rámci internetových diskuzí – nebudete litovat.