Chcete dobýt internet? Udeřte konkurenci tvrdě. Jako Viking!

Co má společného web a vikingský válečník? Jdou nekompromisně za svým cílem, neznají slitování a když udeří, tak tvrdě. Vaše webové stránky, pokud nějaké máte, by měly vydělávat. V opačném případě jsou jen další zbytečnou položkou. Naštěstí není nikdy dost pozdě na to, abyste otočili hru ve svůj prospěch. Přečtěte si, jak vypadá web dle standardů roku 2017 a kdo vám s ním pomůže.

Předpoklady úspěšného webu

Tvorba webových stránek není alchymie. Přesto se v oboru pohybuje spoustu patlalů, kteří nedodržují tyto základní pilíře – intuitivní rozhraní, rychlé načítání, responzivita, bezpečnost a optimalizace pro vyhledávače. Je váš web právě takový, nebo jste spustili něco, co vypadá jako z doby, kdy byl top hardwarem 56 kbps modem? Recept na úspěch však není tajemnou formulkou pro vyvolené. Stačí se obrátit na někoho, kdo má s tvorbou úspěšných projektů bohaté zkušenosti. A když je řeč o severských válečnících, spoustě spokojených klientů se vybaví projekt jakoViking.cz.

Chcete mít web jako Viking?

Za zmíněným projektem Jako Viking nestojí agentura, takže se nemusíte bát toho, že vyhodíte spoustu peněz bez viditelných výsledků. Díky harmonické spolupráci specialistů na internetový marketing vznikají funkční weby, které přináší požadovaný efekt. Marketingoví válečníci jednají se zákazníky na rovinu a vždy nabídnou nejvýhodnější řešení. Vzhledem k tomu, že jde o tvorbu webů na WordPressu, je cena víc než přijatelná. Ostatně posuďte sami – podívejte se na to, jaká je cena a srovnejte ji s agenturními ceníky. Rozhodnutí je na vás. Můžete zůstat v ústraní, nebo se chopit válečné sekery, naskočit na drakkar a vydat se na válečnou výpravu. Samozřejmě ve vší počestnosti – s webem, který zákazníky přitáhne jako magnet. S moderním webem a propracovanou marketingovou strategií nemůžete neuspět.

Publikováno: 01. 06. 2017 / Aktualizováno: 25. 05. 2023

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek

Tagy: jakoviking.cz | tvorba webu | tvorba webu na wordpressu