Špionážní diktafon ve flash disku MQ-U300: Dlouhá výdrž a detekce zvuku

Jak v praxi využít profesionální špionážní diktafon? Třeba operativně pro záznam nekorektního jednání úředníka nebo pro monitoring nežádoucího chování kolegů po dobu vaší nepřítomnosti v kanceláři. Vhod vám přijde také v bytě, když odjedete na služební cestu – pro pozdější kontrolu. Ale jak zajistit, aby zařízení provedlo záznam i bez vašeho přičinění? Pořiďte si populární špionážní diktafon ve flash disku MQ-U300 a budete mít po problému. Špionážní diktafon ve flash disku je nenápadný a vysoce efektivní. Využijete ho na schůzkách i při hlídání prostor – stačí zvolit kontinuální nahrávání nebo hlasovou aktivaci. Špičkové technologie umožňují, aby zařízení vydrželo v režimu extrémně nízké spotřeby až 25 dní v provozu.

Jak špionážní diktafon MQ-U300 funguje?

Na první pohled vypadá jako běžná „čtyřgigová flaska“, ale v útrobách pouzdra se skrývá diktafon. Drobný rozdíl spočívá v přítomnosti nenápadného kolečka na zadní straně. Posunete-li kolečko do pozice plné čáry, dojde aktivaci nepřetržitého nahrávání. V tomto režimu zařízení vydrží po dobu cca 15 hodin. V případě režimu hlasové aktivace (posunutí na druhou stranu, symbol přerušované čáry) pak zůstane v pohotovosti až po dobu 25 dní. Záznam ve formátu .mp3 s kvalitou 64kbps lze přehrát na libovolném zařízení a z diktafonu ho získáte tak, jako byste kopírovali data z běžného flash disku. Stačí připojit USB konektor do PC a zkopírovat soubory.

Co ještě byste o něm měli vědět?

Kamufláž špionážního diktafonu je dokonalá, na první ani druhý pohled nikdo nepozná, o co jde. Citlivý mikrofon dokáže zaznamenat rozhovor na vzdálenost až 10 metrů ve skvělé kvalitě, a to bez ohledu na to, kde se řečník nachází. Diktafon MQ-U300 sežnete u specializovaného prodejce špionážní techniky Secutek.

Publikováno: 29. 05. 2017 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Gadgety

Autor: Adam Hájek

Tagy: diktafon mq-u300 | diktafon ve flash disku