Pronájem serverů je jen začátek...

Data, data a opět ta data. Bez moderních technologií to v dnešní uspěchané době absolutně nejde. Počítače a umělá inteligence mají nezastupitelnou úlohu v zaměstnání, na úřadech, v byznyse, ale i v domácnostech. V zájmu všech je, aby ve spojení interaktivní a hmatatelné reality vše fungovalo a aby bylo postaráno o získaná a generovaná data.

Co umí pronájem serverů?

Málokdo má kapacitu na to provozovat vlastní „nadupaný“ server. Kam ale s daty? Řešením je pronájem serverů. Za dumpingový poplatek získáte nejen dostatek prostoru, ale i ochrany. Pronajatý server vám garantuje maximální bezpečnost vašich dat a systémů, zálohování každý den na více míst s možností okamžitého obnovení dat v případě nenadálé situace, dostupnost vašich systémů a dat kdykoliv, odkudkoliv a napříč všemi svými zařízeními (PC, tablet, mobil, atd.) a umístění dat v České republice.

Pravá ruka: Sugar CRM software

V obdobném módu vám velmi dobrou službu vám udělá i Sugar CRM software. Jedná se o jednoduchý a intuitivní systém pro řízení vztahů se zákazníky, který vám pomůže s nimi komunikovat, sdílet s týmem veškeré informace, uzavírat obchody a udržet vaše zákazníky spokojené. Veškeré informace tak budete mít přehledně na jednom místě a pod drobnohledem. Pomocí inteligentního nástroje Sugar lze segmentovat své cílové skupiny a využívat informace získané z více kanálů a nástrojů. Zaměříte tak své marketingové aktivity pouze na to nejlepší publikum, čímž se zajistí maximální konverze při každé interakci. A byznys bude vzkvétat.

Proč DPO GDPR?

Vedle uložiště dat a chytrého software lze získat oporu i v oblasti DPO GDPR, jehož hlavním úkolem je být nezávislým garantem správného nakládání s osobními údaji uvnitř vaší společnosti a také prostředníkem mezi společnosti, dozorovým orgánem a veřejností. Už nikdy nebudete na hraně v nakládání s osobními daty a budete mít jistotu, že je vše dobře. Veškeré služby je totiž možné si zdarma vyzkoušet a teprve v případě oboustranné spokojenosti si je objednat závazně.

Publikováno: 19. 01. 2021

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek