Chcete tisknout levněji? Vsaďte na alternativní tonery a cartridge!

Připadá vám, že je cena náplní do tiskárny příliš vysoká? Nezdá se vám to, originální tonery a cartridge jsou skutečně velmi drahé, ostatně právě ony totiž představují pro výrobce tiskáren podstatnou část příjmu. Takže co z toho, že ceny moderních multifunkcí výrazně klesly, když zaplatíte spoustu peněz za barvu? Na druhou stranu existuje alternativní řešení, ke kterému se přiklání stále více uživatelů tiskáren. A není jediný důvod, proč byste ho nemohli využívat i vy. Říkají vám něco kompatibilní náplně?

Co je to kompatibilní náplň?

Kompatibilní tonery a cartridge představují výrazně levnější alternativu originálních náplní do tiskáren. Jde o zcela nové náplně, které však nepochází z produkce výrobce tiskárny. Vyrábí jiné subjekty, často však na stejné výrobní lince a dokonce ze stejných komponentů. Chybí pouze logo originálního výrobce. Alternativní náplně do tiskáren mohou mít srovnatelnou kvalitu jako originály, ale v praxi záleží na kvalitě použitých komponentů a technologii výroby. Proto nakupujte pouze u prodejců, kteří odebírají pouze zboží od prověřených výrobců. Rozdíl ve výsledné kvalitě tisku však může způsobit také typ tiskárny. Pro drtivou většinu běžných multifunkcí naštěstí bez problému kompatibilní tonery a cartridge sežnete.

Kde seženete špičkové náplně za super cenu?

Na závěr jsme si nechali konkrétní tip. Chcete-li tisknout levněji než doposud, zamiřte na www.cartridge-toner-inkoust.cz, Prodejce má velmi pozitivní hodnocení na serveru Heuréka (více než 17 000 objednávek!) a nabízí náplně do tiskáren značek Brother, Lexmark, Minolta, HP, Samsung, OKI, Epson, Xerox a Canon. Internetový obchod provozuje společnost TREBservis, která se v oboru pohybuje 15 let a má vlastní kamennou pobočku v Třebíči. Potřebujete snad další důvody, proč nakupovat právě zde?

Publikováno: 24. 12. 2014

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: alternativní tonery a cartridge | kompatibilní náplně do tiskáren