Pracujte odkudkoliv. S hostovanou službou iPodnik to jde snadno

Bez pořádného IT zázemí se dnes neobejde žádná firma. Počítačům a internetovému světu se vyhnout nejde, ať už pracujete v jakémkoliv oboru. Problém je, že všechna ta zařízení a software nejsou vůbec levnou záležitostí. Kromě toho je ještě věčně potřeba zaplatit nějakého ajťáka, který vám všechno nastaví či opraví. Co s tím? Dobrým řešením tohoto problému je kancelář v cloudu. Zbavíte se fyzického zázemí a budete fungovat přes internet. Zaměstnancům pak postačí notebook či počítač a připojení k internetu.

V jedné kanceláři nebo přes půl světa

Kancelář v cloudu je skvělým řešením pro ty, kteří fungují na dálku. V dnešní době je spousta firem, pro něž není nutné sedět denně ve společné kanceláři. Zaměstnanci mohou pracovat z domova, z kavárny nebo třeba z pláže. S virtuální kanceláří to funguje bez problému. Její výhody ovšem ocení i ti, co sedí dva metry od sebe. Fungovat v cloudu je pohodlné. Vždycky máte všechno po ruce, třeba i večer z domu, když si vzpomenete, na co jste v práci zapomněli.

V cloudu vyřešíte i účetnictví

Co vlastně znamená mít kancelář v cloudu? Jde o to, že budete mít společné dokumenty, kalendář, kontakty, software i daňové účetnictví online. Dostanete se k nim všichni, navíc z libovolného zařízení. Vyhnete se také nutnosti nakupovat do firmy servery či software, který používáte. Tohle všechno totiž můžete mít online. Navíc skvěle zabezpečené a pod dohledem odborníků, za jejichž práci nebudete nic navíc platit. Přesně takhle funguje hostovaná služba iPodnik, která nabízí exchange online v Office 365, daňové účetnictví v systému Pohoda, kasu OnLine, e-maily, kontakty, úkoly, kalendáře, sdílení informací i služeb a centrální zálohování dat. Snaží se být místem, kam můžete chodit pracovat. Pokud chcete vědět trochu techničtější princip, jde o privátní cloud na platformě Microsoft. Bližší informace pak najdete přímo na webu iPodniku. Všimněte si, že mají zpracovaných i spoustu videonávodů. Kromě toho je vám 24/7 k dispozici podpora.

Publikováno: 30. 08. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek