Na tyto 3 doplňky k mobilu byste neměli zapomínat!

Mít dokonale vyladěný mobil je pro většinu z nás nesmírně důležité. Už při nákupu si plánujeme, jaké pouzdro pořídíme a jestli zvolíme ochrannou fólii či tvrzené sklo na ochranu tolik křehkého displeje. Dál ale často neuvažujeme, jelikož se samozřejmě těšíme, až vyzkoušíme fotoaparát, přehrávač hudby a spousty různých aplikací, jež se nám podaří zakoupit a následně nainstalovat. K mobilu jako takovému ale patří i mnohé další důležité doplňky, na něž se bohužel často zapomíná. Jaké? Na 3 z nich vás upozorníme v tomto článku.

Moderní selfie tyč

Ano, jen velmi složitě bychom dnes hledali někoho, kdo se ještě vlastním mobilem nefotografoval. Selfie je jakýmsi fenoménem současnosti. Vyfotit se takto můžete bez problémů velmi jednoduše přiblížením objektivu k sobě samotnému a zmáčknutím spoušti. Mnohem lepší je ovšem situace, kdy si koupíte selfie tyč, mobil do ní pohodlně ukotvíte a následně se vyfotíte buď sami, nebo s přáteli. Fotky jsou samozřejmě lepší, jelikož vás zabírají z větší dálky. Moderní selfie tyče jsou teleskopické a vzdálenost si nastavíte sami dle vaší aktuální potřeby.

Držák na mobil do auta

Telefonování za jízdy je nepřípustné, nicméně hovory vyřešit určitě potřebujete. Pořiďte si sadu hands free a také elegantní držák na mobil do auta. Ten se aktuálně prodává v několika variacích. Volit lze jak model, který se jednoduše vkládá přímo do průduchů topení či klimatizace, tak i variace nalepující se na sklo. Naším tipem je spíše magnetický držák, jenž se ukotví na palubní desku.

Nabíječka je součástí příslušenství. Co ale zvolit bezdrát?

K jakémukoli mobilnímu telefonu zakoupíte také nabíječku. Časem si dokoupíte power banku a další příslušenství. Výbornou volbou je mimo jiné také bezdrátová nabíječka. Mobil si na ni pouze položíte a můžete se spolehnout na jeho brzké nabití.

Publikováno: 09. 08. 2018

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek