Notifikace přinesou vašim klientům důležité informace

Přejete si své klienty oslovovat s aktuálními informacemi nebo nabídkami i v případě, že zrovna nejsou na vašich webových stránkách? Notifikace jsou jasná možnost, jak jim zajistit potřebné aktuální a přínosné informace, které nesmí zmeškat. Pro jaké subjekty jsou vhodné?

Správa obcí

Notifikace vám snadno pomohou informovat své občany o aktuálním dění. Stačí, když budou klienti připojeni k internetu a můžete s nimi sdílet například tipy na kulturní akce ve vaší obci, nebo například informace o zhoršené smogové či povodňové situaci. Občané se tak vždy dozví více užitečných poznatků i když zrovna nejsou online na vašich webových stránkách.

Gastronomie a hotelnictví

Podnikáte v oblasti gastronomie nebo hotelnictví? Máte aktuální nabídku, kterou si přejete svým klientům sdělit? Zasíláním notifikací jim zkracujete čas pro vyhledávání informací. Je libo informovat o denním menu? Nebo budete sdílet aktuální víkendovou nabídku ve vašem zařízení? Usnadněte svým klientům práci s vyhledáváním. Péče o zákazníka se vám vyplatí, budou se k vám s chutí vracet.

E-shopy

Jedněmi z nejčastějších klientů, kteří si přejí pro své webové stránky užitečné notifikace, jsou majitelé e-shopů různého zaměření. Webové notifikace mohou pomoci i vám oslovit zákazníky s aktuální nebo časově omezenou nabídkou. budete si přát sdílet s klienty důležité informace i vy? Stačí, když budou vaši uživatelé právě připojeni k internetu. Své notifikace také můžete gamifikovat a nabízet tak obsah, kterým budete moci oslovit i mladší generaci. Je libo uspořádat soutěž se zajímavými odměnami?

Mobilní notifikace přinesou vašim klientům potřebné informace a vám možnost, jak své zákazníky pobídnout ke konverzím, které očekáváte. Notifikace mohou přitom sloužit nejen pro potřeby e-shopů, ale i mnoha dalších subjektů, například poradenských center nebo obcí.

Publikováno: 30. 01. 2022

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek