Weby pro firmy: Řešení na míru je vždy lepší!

V dnešní době, kdy většina lidí tráví stále více času online, jsou kvalitní webové stránky pro většinu prodejců a poskytovatelů služeb naprostou nutností. Bez ohledu na to, zda provozujete menší obchod, nebo řídíte větší společnost s desítkami zaměstnanců, webovky vám umožní prezentovat nabídku před potenciálními zákazníky. Díky internetovým stránkám se veřejnost dozví o vašich aktivitách a novinkách odkudkoliv.

Proč chtít internetové stránky na klíč?

Web si můžete naklikat sami, ale profesionální řešení vašemu businessu přinese mnohem více. Spolupráce s odborníkem se vyplácí a vstupní investice je oproti budoucímu přínosu zanedbatelná. Své o tom vědí klienti zkušeného webotvůrce Jaroslava Voldřicha, který se tvorbou webů na míru, redesignem a online marketingem zabývá. O kvalitně odvedené práci svědčí množství referencí na www.jaroslavvoldrich.cz a v podstatě i fakt, že je po dlouhá léta konzultantem renomované digitální agentury Antee.
E-shop musí být intuitivní, jinak vás nezachrání ani nízké ceny. | Foto: jaroslavvoldrich.cz
Voldřich netvoří pouze firemní weby, podstatnou část portfolia tvoří osobní weby, stránky organizací a institucí, obcí i měst.  Charakteristickým znakem jeho tvorby je přehlednost - klade důraz na intuitivní rozložení prvků a ohled na méně zkušené návštěvníky. Weby z Voldřichovy dílny vypadají svěží, moderně a velmi profesionálně. Díky letitým zkušenostem se dokáže vcítit do role potenciálního zákazníka a přitáhnout jeho pozornost jako magnet.

Staršímu webu nový kabátek prospěje, ale...

Ale musí se ušít na míru, s citem - aby neodradil stávající návštěvníky. Zvyk je železná košile a neodborně provedený redesign může webu naopak uškodit. I toho si je plzeňský webdeveloper vědom a při rekonstrukci stránek s tímto faktorem vědomě pracuje. Na weby "před a po" koukněte v galerii referencí. Voldřich dokáže vdechnout nový život i webu, který má nejlepší léta za sebou.
Přehledné a moderní stránky se vyplácí každému bez ohledu na obor. | Foto: jaroslavvoldrich.cz
Resumé? Stránky si můžete uplácat sami na koleně, nebo se obrátit na profesionála, který je vytvoří s ohledem na navazující online marketing. Rozhodnutí je na vás.

Publikováno: 10. 05. 2019

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek