Zahrajte si Robokill 2, zabijte nudu a pár hnusáků k tomu

Nemáte co hrát a nechce se vám utrácet za „krabicové“ tituly? Nic vám přece nebrání v tom, abyste si pořádně zapařili zadarmo. Ne, skutečně vás nechceme nabádat ke stahování nelegálních kopií. Naopak, chceme vás motivovat k opomíjeným onlinovkám. Přibývá jich jako hub po dešti a jsou mezi nimi i velmi vydařené kousky. Jednou z nich je i Robokill 2, na které jsme zabředli na několik krásných hodin.

Roboti zabijáci to nemají jednoduché

Robokill 2 vás přenese na Mars, kde se shodou náhod odehrávají bitvy o cenné nerosty. Robotická válka je v plném proudu a je jen na vás, jestli se vám podaří porazit robotickou armádu, která obsadila téměř celou sluneční soustavu. Neberte své poslání na lehkou váhu, Mars totiž představuje klíčový strategický bod, který by mohl průběh konfliktu zvrátit. V roli osamoceného robota ZX Sinclaira budete čelit hordám po zuby ozbrojených robotů, ale i nejrůznějších kreatur, které vám půjdou po krku. Robokill 2 se odehrává v opuštěné továrně a to si pište, že si budete muset hlídat záda. Nepřátelé vám na ně budou dýchat na každém kroku a bez pořádného vybavení to jednoduše nezvládnete. Naštěstí je k dispozici shop, ve kterém vždy dobře nakoupíte.

Robokill 2 patří mezi silně návykové hry a jakmile k ní jednou usednete, nezvednete se ze židle do té doby, než se vám podaří splnit všechny důležité úkoly. Pěkná grafika, zákeřní nepřátelé a vynikající hratelnost dělá z onlinovky jeden z nejpovedenějších kousků ve své kategorii. A abychom nezapomněli, zahrát si ji můžete třeba na slovenském herní webu plushry.sk, na kterém najdete i další populární hry online.

Publikováno: 20. 02. 2013

Kategorie: Hry

Autor: Adam Hájek

Tagy: hry zdarma | online hry | plushry.sk | robokill 2 | robokill II