Využijte webové šablony a vybudujte si krásný web

Web na míru je samozřejmě vždycky lepší, je možné ho lépe přizpůsobit vašim potřebám a představám. Jenže ve chvíli, kdy zjistíte, že webové stránky na míru od profesionála stojí desítky tisíc, radši některá ta přizpůsobení oželíte. I se systémy, v nichž si web tvoříte sami, se dají vyrobit pěkné stránky. Tvorba webových stránek už dávno neznamená pouze psaní kódu. Existuje celá řada nástrojů, které umožňují vytvořit web i laikovi bez znalosti programování. Jedním z nich je například populární Saywebpage.com. Tuto službu používají třeba živnostníci, freelanceři i zájmové organizace – prostě všichni, kteří si nemohou dovolit dát za web spoustu peněz.

Nachystejte si texty, fotky a hurá do toho!

Stvořit si webové stránky pomocí systému Saywebpage je snadné, potřebujete k tomu ovládat pouze základní počítačové dovednosti. Ještě než se do toho pustíte, si však připravte, co na webu vlastně chcete mít. Nachystejte si nějaké hezké fotky, je-li to možné, a také texty. Ne však moc dlouhé, tedy pokud neplánujete mít na webu i vlastní blog. Když budete mít předem rozmyšlený obsah, bude se vám web lépe dělat. Nic vám samozřejmě nebrání se inspirovat na webech konkurence či přímo ve webových šablonách.

Vyberte si šablonu a přizpůsobte si ji

Webová služba Saywebpage má nachystané webové šablony přímo podle oboru podnikání – například pro vinařství, restaurace, makléře, autoservis apod. I ty vám napoví, co by web ve vašem případě asi tak měl obsahovat. Šablony vypadají moderně a odpovídají současným trendům, nic vám však nebrání si je plně přizpůsobit. Web se skládá vždy z několika sekcí, které můžete libovolně modifikovat, přidávat vlastní text, měnit písmo, nahrávat svoje obrázky atd. Pro pokročilejší uživatele navíc Saywebpage připravuje také Akademii, kde se dozví spoustu zajímavých tipů, jak si vytvořit hezčí stránky.

Publikováno: 29. 06. 2020

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek