LAPORT: Luxusní kožené pouzdro na iPhone od Voyage

Udělali jste si radost zbrusu novým iPhonem a rádi byste si ho udrželi v top stavu – pokud možno po co nejdelší dobu, a v ideálním případě až do doby, než se ho rozhodnete vyměnit za novější model? Jednoduchá rada zní: Pořiďte si na něj pouzdro. No a pokud máte pocit, že všechny obaly, na které jste doposud narazili, elegantnímu vzhledu zařízení spíše ubírají, zřejmě jste se ještě nesetkali s luxusní značkou Voyage.

Nezaměnitelné charisma pravé kůže

Spousta majitelů iPhonů se pouzdrům píše brání, protože se svým high-endovým telefonem rádi chlubí. Luxusní obal na iPhone však není bestseller pro nic za nic. Do originálního designu pouzdra LAPORT se zamilujete na první pohled, a jakmile ho poprvé vezmete do ruky, rádi do něj smartphone uložíte. Kožené pouzdro na iPhone LAPORT je český výrobek. Firma Voyage Prague obaly vyrábí ve vlastní dílně v Praze a cílí na zákazníky, kteří pro svůj telefon vyžadují to nejlepší. Jako první v republice využívají kombinaci dvou kvalitních materiálů – pravé kůže a merino vlny. Konkrétně z pravé toskánské kůže a 100% vlněné merino plsti. Povrch pouzdra se vyznačuje nerovnoměrnou strukturou, drobnými jizvami, vráskami a mírnými barevným rozdíly – což je v naprostém pořádku. Nejde o vadu, ale jedinečný charakter přírodního materiálu.

Tenký, ale přesto velmi odolný obal

Minimalistický kožený obal perfektně padne do ruky a umožňuje velmi snadné vložení i vytažení telefonu, který perfektně chrání při pádu. Jedná se o nejtenčí obal z kolekce, takže nijak zvlášť nerozšiřuje původní rozměry zařízení. Příjemné je i to, že pojme až 3 platební karty. Resumé? Pro fajnšmekry, kteří by svůj iPhone nenosili v obyčejném obalu, a naopak by rádi umocnili celkový dojem z luxusního designu, je výrobek značky Voyage správnou volbou. Líbí se vám? Výroba trvá nejvýše tři dny a vyzvednout si ho lze i osobně. A když budete chtít, můžete si do něj nechat vyrazit monogram, případně si ho nechat přizpůsobit pro telefon jiné značky.

Publikováno: 11. 01. 2021

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek