USB flash disk - věrný společník je s námi již třináct let!

USB flash disky netřeba představovat. Paměťové médium se zasloužilo o revoluci v oblasti přenosových médií a v současnosti má svou „flashku“ téměř každý. Málokdo však ví, že letos oslaví své třinácté narozeniny a v době, kdy začala jejich komerční výroba, nahradily diskety. A není se čemu divit, první flash disky (vyráběla je společnost IBM) se „pyšnily“ kapacitou 8 MB, tedy zhruba pětinásobek kapacity běžných disket. S ohledem na kapacitu flash disků, které se vyrábí dnes, je tato skutečnost spíše k pousmání, ale v roce 2000 se výrobcům zavedených paměťových médií naopak úsměv na rtech zamrzl.

Dokonalý reklamní předmět? Jednoznačně flashka!

Přenesme se však do současnosti. Zmínili jsme, že USB flash disk vlastní téměř každý, čemuž ostatně nahrává i příznivá cena. Ta byla svého času jedinou nevýhodou flashek, což se naštěstí v průběhu času změnilo. Jistě, i dnes jsou flash disky dražší než přenosné disky (s ohledem na poměr kapacity), ale to se dá s přihlédnutím k maximální kompaktnosti, odolnosti a dalších benefitů zkousnout. Není divu, že se z flash disku stal vyhledávaný reklamní předmět, na který marketéři nedají dopustit.

Flashku si můžete nechat vyrobit na míru

Pokud si pohráváte s myšlenkou, že své klienty potěšíte pěkným dárkem, díky kterému jim svůj brand dostanete pod kůži, měla by to být právě flaska. Jakožto předmět každodenní potřeby ji bude mít obdarovaný stále u sebe a na rozdíl od propisky nebo jiného laciného dárku ho bude střežit jako oko v hlavě. Nebo byste snad svůj flash disk kombinovaný s nožem, nůžkami, pilníkem a laserovým ukazovátkem jen tak někde založili, nebo dokonce někomu půjčili? Dobrá, uznáváme, že klenot Victorinox Presentation Master nepatří mezi nejlevnější reklamní předměty, nicméně pro VIP klientelu je jako stvořený.Picture 070 Vraťme se ale k levnějším kouskům, protože i mezi nimi si jistě vyberete takové, které svůj účel splní na sto procent. Vyrábí v rozličných provedeních a velmi dobře vypadají flash disky v kovových pouzdrech. Za zmínku stojí i dřevěné eko distky a vtipné flashky v podobě kuří nožky nebo hamburgeru – výběr by měl být vždy otázkou cílové skupiny. Ať už se však rozhodnete pro sériově vyráběné či zakázkové modely, vždy se můžete obrátit na předního dovozce reklamních předmětů, společnost Czech Image Group s.r.o. Na aktuální nabídku flash disků se můžete podívat zde. A ano, v e-shopu najdete i zmíněné flash disky Victorinox! :-)