Jak ušetřit náklady za IT specialisty? Najměte si profíky z IT Done!

Informační technologie mohou zlepšit chod firmy. Aby stoprocentně fungovaly a jejich potenciál byl využit naplno, musí se o jejich nasazení a údržbu starat profesionálové. Pro drtivou většinu firem jsou ale vlastní zaměstnanci nevýhodní. Stále více subjektů se proto uchyluje k externí správě a outsourcingu činností souvisejících s IT. Zaměřili jsme se na dynamickou společnost z Brna IT Done s.r.o., která nabízí komplexní služby v oblasti informačních technologií. Ušetří vám spoustu peněz a zefektivní firemní procesy.

Kamarád IT trochu rozumí… nebrat!

Napadlo vás, že ušetříte nemalé náklady tím, že svěříte dodávku, realizaci a správu informačních technologií kamarádovi či známému, které má v dané oblasti o něco větší přehled než vy? Argument, že se malé firmě nevyplatí investovat do kvalitních technologií a kvalifikované správě systému, je nesprávný. Běžným výsledkem takové spolupráce je nepříliš fungující struktura. Stejně neefektivní je vlastní zaměstnanec, který si vzhledem k nižší kvalifikaci nenárokuje vysoký plat. Mít v řadách zaměstnanců kvalifikovaného odborníka je zase neekonomické.

Řešení je prosté, obraťte se na externí firmu

IT Done zajišťuje široké spektrum služeb z oblasti IT. Jedná se o externí správu a outsorcing, správu systému Windows a Linux, monitoring serverů, virtualizaci, realizaci přednastavených poštovních serverů, prodej produktů DELL za bezkonkurenční ceny a v neposlední řadě také tvorbu moderních www stránek. Žádanou službou je také IT poradenství v Brně. V IT Done pracují profesionálové s letitými zkušenostmi v oboru. Firma působí po celé republice a většinou pracuje vzdáleně, čímž zákazníkům výrazně šetří náklady. Další výhodou je pevná cena, kterou se dozvíte na začátku spolupráce. Nebudete platit za čas strávený neúspěšným řešením problémů. Máte další dotazy? Zajímá vás konfigurace a instalace serverů Brno či kdekoliv jinde? Pokračujte na www.itdone.cz!

Publikováno: 09. 01. 2016

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek

Tagy: it poradenství v brně | konfigurace a instalace serverů brno