Dosavadní úspěchy CreoComu

Pokud máte na někoho přenést velký díl odpovědnosti za svou marketingovou strategii, je jistě dobré mít dostatek informací a znát jeho dosavadní práci. CreoCom se na trhu s reklamními USB flash disky může pochlubit dlouhodobým úspěšným působením. Zákazníci, kteří své dobré jméno a jeho propagaci opakovaně svěřují do našich rukou, jsou pro nás tím nejlepším vysvědčením.

Jednička na slovenském trhu

V roce 2006, nedlouho poté kdy naše společnost vznikla, se vyskytl z dnešního pohledu poněkud úsměvný problém. Zajištění dodávky jednoho tisíce flash disků na následný potisk. Na trhu tehdy neexistoval dodavatel, který by dokázal takové množství v požadované kvalitě zajistit. V té chvíli jsme si uvědomili, že stojíme na startovní čáře tohoto oboru. Dnes jsme přímý dovozce USB flash disků z Asie a na Slovenku se zatím neobjevila konkurence, která by se byť jen vzdáleně přiblížila šíři naší nabídky a komplexnosti služeb. Jsme majiteli exkluzivní domény reklamne-predmety.sk a pokud narazíte kdekoliv v SR na reklamní flash disk, je velká pravděpodobnost, že pochází z dílny CreoComu.

Hledáme řešení

V čem spočívá recept tohoto úspěchu? Na rozdíl od konkurence nehledáme zákazníka, ale řešení. Věříme, že správně navržený produkt si své odběratele najde sám, a nesnažíme se prodávat za každou cenu. Na základě komunikace s klientem a pochopení jeho potřeb dojdeme k nejlepšímu možnému způsobu, jak našimi službami podpořit růst jeho byznysu. Nakonec, pouze úspěšné projekty mohou posunout i naši společnost. Dokážeme uspokojit zadavatele s předem jasnou představou i ty, kteří svůj styl prezentace teprve hledají. Neposuzujeme zákazníka podle velikosti ani složitosti zakázky, řešení na míru najdeme pro každého.

Tisíce spokojených klientů

A miliony flash disků. Do dnešního dne jsme totiž dodali přes dva miliony těchto paměťových zařízení. Jen pro představu. Při průměrné kapacitě flash disku 8 GB by na ně bylo možné nahrát přibližně devět a půl trilionu stránek textu ve Wordu. Naše služby využívají velké společnosti jakými jsou Kia Motors Slovakia, Mercedes Benz, Schneider Electric, a dokonce i Ministerstvo vnitra SR. Stejně tak ale i drobní živnostníci nebo začínající podnikatelé. Z nabídky desítek druhů flash disků, které jsou z velké části připraveny na skladě k okamžité expedici, si totiž vybere téměř každý.

Nové výzvy

Úspěchy se dostavily, ale tým CreoCom-u na vavřínech rozhodně neusnul. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost a uvědomujeme si neustálou a nikdy nekončící potřebu zdokonalování se. Pro své zákazníky sledujeme nové trendy v oboru, vymýšlíme autentický design a navrhujeme neotřelá řešení. [gallery size="full" ids="1218,1219,1220"] Více informací naleznete na webových stránkách společnosti CreoCom.

Publikováno: 08. 01. 2018 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek

Tagy: creocom | usb na míru