5 onlinovek, které vás chytí a nepustí!

Hledáte způsob, jak zabít čas? Vybrali jsme pro vás pět onlinovek, díky kterým se rozhodně nudit nebudete!

Air Hockey

Záviděli jste seriálovým hrdinům domácí výbavičku v podobě stolních her? Patřil mezi ně i tzv. vzdušný hokej? Pak zkuste Air Hockey. Sportovní hru, kde musíte být rychlejší než váš soupeř a nastřílet sedm gólů. Toho dosáhnete jen díky dobrým reflexům a samozřejmě promyšlené taktice. Tahem myši určujete směr odrážení a sílu. Vadou na kráse je, že nemůžete vyzvat kamaráda. Ozvučení a grafika jsou skromné, všimnete si hlavně krásného stolu.

Bubble Shooter

Tuto logickou hříčku byste neměli minout. V Bubble Shooter musíte spojit balonky se stejnou barvou. K tomu vám pomůže kanon, který tyto balonky náhodně generuje. Cíl hry? Musíte propojit co nejvíce balonku a posbírat co nejvíce bodů do konečného skóre. Návyková hratelnost vás donutí neustále překonávat staré rekordy.

Gold Strike

Máme i něco pro věčné kopače pokladů. Ve hře Gold Strike nebudete jen hamounit zlaté valouny, narazíte i na diamanty nebo železnou rudu. Bloky s těmito surovinami náhodně padají před vaši postavičku – zlatokopa. Ten má jen omezený počet krumpáčů, dostat se tak k nejcennějším kouskům nebude snadné.

Flat Bread Express

Máte rádí jídlo, ale nechcete ztrácet čas hodiny a hodiny u dřezu? Flat Bread Express vám umožní stát se majitelem klasického bistra rychlého občerstvení. Vašim úkolem nebude nic jiného, než obsluhovat co nejrychleji a nejpřesněji vyhladovělé zákazníky. Začnete s triviálními sendviči a postupem času se dostanete ke kulinářským dobrotám. I zde vás na konci čeká bodové ohodnocení vašich služeb

The Age of Feudalism

Je ve vás kus válečného stratéga a architekta v jednom? The Age of Feudalism je taktická hra, ve které musíte poskládat dohromady velkou armádu a dobývat okolní města. Jako odměnu dostanete nové parcely na zastavění a možnost vylepšovat své vlastní budovy, které přinesou prosperitu do dalšího boje s okolním. To samé ale zároveň dělají také vaši protivníci, Buďte proto bdělí, a pozorně přemýšlejte nad postupem.

Všechny gamesky a spoustu dalších povedených kousků si můžete zahrát na www.super-hry.com.

Publikováno: 02. 06. 2013

Kategorie: Hry

Autor: Adam Hájek

Tagy: online hry | online hry zdarma | super hry