S Adamem je tvorba mobilních aplikací snadná a levná

Chytré mobilní telefony dobývají svět a díky nízké pořizovací ceně low-end modelů si je může pořídit téměř každý. S rostoucím počtem uživatelů smartphonů jde ruku v ruce také množství aplikací. A je to právě vlastní mobilní appka, která představuje vaší konkurenční výhodu. Pomůže vám s propagací produktů a služeb a komunikací se zákazníky (např. prostřednictvím Push zpráv). Otázkou však je, jak ji získat? Můžete si ji nechat naprogramovat na míru, což ovšem znamená vynaložit nemalé náklady. Anebo si ji vytvoříte sami, a to i bez jakýchkoliv znalostí programování. Zajímají vás detaily?

Aplikace pro iOS, Android i Windows Mobile

Naprogramovat vlastní mobilní aplikaci je mnohem jednodušší, než jste si možná mysleli. Zároveň podstatně levnější. Ať už cílíte na jablíčkáře, androidisty nebo přívržence mobilních Windows, pomůže vám nástroj pro tvorbu mobilních aplikací Adam, za kterým stojí vývojáři ze Anywhere s.r.o. Celý proces tvorby mobilní aplikace probíhá v intuitivním rozhraní na www.adamapp.cz. Vytvoření zabere pár minut času a výsledek stojí za to. Vaše možnosti jsou přitom takřka neomezené a je jen na vás, jestli si „naklikáte“ osobní prezentaci, objednávkový/rezervační systém nebo třeba fotogalerii. Samozřejmostí je okamžité propojení s vašimi profily na sociálních sítích (Facebook, Twitter) či webovými stránkami. Jakmile mobilní aplikaci dokončíte, umístíte ji do Apple Store nebo Google Play a je to. Tvorba mobilních aplikací Adam

Kolik vás to bude stát?

Obejdete se bez jakéhokoliv speciálního hardware a licencí. Zaplatíte pouze paušální poplatek, který je oproti programování na míru mnohonásobně nižší. Měsíční poplatek začíná na 820 Kč (měsíční tarif) a v případě objednávky ročního tarifu vás jeden měsíc vyjde na 680 Kč. Kvality systému Adam potvrzují zvučné reference. V „Adam family“ najdete aplikace renomovaných firem, známých médií a slavných osobností. Za zmínku stojí Rádio Kiss, Ewa Farna, DJ Uwa nebo Olga šípková. Jdete do toho s nimi?

Publikováno: 28. 02. 2015 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek

Tagy: tvorba mobilních aplikací