Tvorba webových stránek musí být komplexní

To, že se bez webovek v dnešní době nepodniká snadno, jste už určitě někde zaslechli. Ale jestlipak vám dotyčný prozradil i to, jak problematiku uchopit, respektive na koho se obrátit, aby tvorba webu dopadla na výbornou? V dnešní době plné intuitivních web-builderů může BFU propadnout dojmu, že vytvořit stránky je tak snadné jako nakoupit rohlíky. My tvrdíme: je i není. Záleží na tom, jaké na ně máte nároky. Pokud má web vydělávat, měl by ho postavit někdo s přesahem do marketingu.

Builder je fajn, když nejste náročný

Potřebujete nový web jednoduššího ražení, u kterého ani nepočítáte s konverzemi? V tom případě si skutečně vystačíte se stránkami, které si za pár desítek minut až hodin naklikáte v některém z tzv. builderů. Nesmíte však od něj čekat zázraky, ty dané řešení pochopitelně neumí. Ale vy jistě chcete web, který bude fungovat na 100 %. Pak byste se měli obrátit na někoho, kdo má s tvorbou webových stránek dlouhodobé zkušenosti a současně sleduje nejnovější trendy. Co určitě nechcete, je někdo ze „staré školy“, kdo se zasekl na trendech, které byly aktuální před deseti lety.

Osobní přístup? Vsaďte na spolupráci s ANTEE

Digitálních agentur u nás působí víc než dost. Většina odvádí velmi slušnou práci – ale jen některé pomáhají klientům k vyšším ziskům. Více než 20 lety zkušeností a několika tisíci realizovanými weby se chlubí agentura ANTEE, která používá vlastní redakční systém IPO. Weby vytváří na zakázku a realizaci vždy předchází odborná konzultace, a to osobně kdekoliv v ČR. Důvodů, proč si za svého partnera vybrat právě ANTEE, je více. Tvorba komplexního projektu i jednoduché webové stránky probíhá „na klíč“ a výstup vždy plně reflektuje specifické potřeby klienta. Moderním a funkčním designovým návrhem implementovaným na intuitivní redakční systém vše teprve začíná. Agentura pro vás vyhotoví úderné texty (služba se nazývá copywriting) a postará se i o internetový marketing. Chcete webové stránky na míru, které opravdu vydělávají? Informace i reference najdete na www.antee.cz.

Publikováno: 25. 06. 2021

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek