Skutečně je best-hosting best?

Hledáte opravdu levný, ale zároveň kvalitní webhosting? V tom případě máte štěstí, protože konkurenční boj tlačí ceny poskytovaných služeb na samé dno. Neustále se objevují výhodné a ještě výhodnější nabídky, čehož bychom měli řádně využít. Mezi nejčastěji zmiňované poskytovatele služeb spojených s webhostingem patří v současné době nabídka od společnosti BEST-HOSTING s.r.o., na kterou jsme si pořádně posvítili. Zajímá vás, zda jsou nabízené služby skutečně hodny přízviska „best“? V tom případě jsou následující řádky určeny právě vám.

Neomezený hosting za dvacku?

Mezi největší taháky patří webhostingový tarif „BEZ LIMITU“, který je k mání za 19 Kč /měsíc (včetně DPH pak za 23 Kč) a je ideální variantou pro uživatele, kteří potřebují hosting pouze pro jeden web. Nezáleží na tom, zda potřebujete pár MB nebo GB prostoru, dostanete ho tolik, kolik potřebujete. Počet MySQL databází je omezen na 10, což je ovšem pro většinu menších i středně velkých projektů dostačující. Počet e-mailových schránek a přenos dat jsou neomezené. Bezlimitní tarif je vhodný pro instalaci OS CMS jako je Wordpress, Drupal, Joomla! a OS e-shopových řešení typu osCommerce, Magento či Quick.Cart.

Pokud vám 10 MySQL databází přeci jen nestačí, nabízí se alternativa v podobě tarifu „BEZ LIMITU PRO“ s memory limitem 512 MB a post max size o stejné hodnotě. Dražší webhosting (cena 59 Kč / měsíc bez DPH) se chlubí velmi přehlednou a intuitivní administrací na míru a až 20 MySQL databázemi.

VPS a server housing

Best-hosting.cz samozřejmě nabízí i další služby jako jsou VPS, který lze nakonfigurovat podle momentálních potřeb. Virtuální servery frčí na kvalitním hardware v podobě Blade DELL m1000e s diskovými poli DELL PowerVailt MD 3200i. Každý VPS má vlastní operační systém, RAM, disk a podobně jako u bezlimitního tarifu, i velmi povedený uživatelský přístup. Vlastní železo můžete umístit do moderní serverovny v Hradci Králové, kde o něj bude náležitě postaráno.

Suma sumárum, nabídka od best-hosting vypadá opravdu slibně. S příhlédnutím k pozitivním ohlasům klientů ji proto můžeme s klidným svědomím doporučit.