Kdo potřebuje CRM systém? Každý, kdo chce pracovat efektivně

Efektivita práce jde ruku v ruce s časem, který potřebujeme k řešení rutinních činností. Pokud se nám podaří ušetřit několik minut na jediném úkolu, který vykonáváme často, ušetříme i desítky hodin měsíčně. K nástrojům, které nám mohou skvěle posloužit v souvislosti s řízením vztahů se zákazníky, patří tzv. CRM systémy. V podstatě jde o software, které umožňuje standardizaci a automatizaci určitých procesů, integraci s některými aplikacemi a systémy či rychlé vyhledávání informací o zákaznících. Vhodně zvolený CRM systém dokáže uživateli pomoct. Nešťastně zvolené řešení, které jeho požadavkům neodpovídá, mu naopak zkomplikuje život. Mezi úskalí některých softwarů patří dostupnost databáze – vyberte si takový CRM sytém, který funguje i v offline režimu.

Nechcete šlápnout vedle? Vsaďte na Resco CRM

K absolutní špičce, která je v segmentu CRM systémů k mání, patří Resco CRM. Sofistikovaný systém pro řízení vztahů se zákazníky nabízí široké možnosti využití a hodí se pro každého, pro koho je prioritou maximální efektivita práce. Používá ho více než milion uživatelů na celém světě, a to především díky bezkonkurenčnímu poměru ceny a funkcionality. Resco CRM je plně responzivní, takže lze bez jakéhokoliv omezení používat i na smartphonech a tabletech. Data se ukládají do rozsáhlé databáze, která je k dispozici online i offline. Ucelený přehled o nejdůležitějších informacích najdete hned na úvodní straně. Organizaci času vám usnadní plánovač aktivit a lepší orientaci interaktivní. Za zmínku stojí funkce skenování kódu produktu, který se poté automaticky přiřadí k objednávce. Samozřejmě nechybí ani generování reportů a další důležité funkce, bez kterých si moderní CRM systém nedokážete představit.

Resco si můžete vyzkoušet zdarma

Zda je Resco CRM vhodný i pro vás, se můžete přesvědčit hned teď. Stačí si stáhnout bezplatnou verzi a vyzkoušet jednotlivé funkcionality. Stále váháte, protože již některý z CRM sysémů používáte? Nevadí, Resco nabízí možnost integrace a nachází využití také jako SAP, Microsoft Dynamics či Siebel aplikácia. Více na www.resco.net.

Publikováno: 12. 01. 2016 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek

Tagy: crm systém | resco crm | siebel aplikácia