Je možné napojit WooCommerce na Zásilkovnu?

Zásilkovna zažívá ohromný růst. Technologická skupina Packeta, která firmu vlastní, v roce 2020 zdvojnásobila obrat. Věc se má tak, že kvůli pandemii nakupují na internetu i lidé, kteří se dříve e-shopům vyhýbali obloukem. A je to právě Zásilkovna, jež umožňuje vyzvedávání balíků na obrovské spoustě partnerských místech. Zákazníci si službu velmi oblíbili a mnohdy ji u prodejce vyžadují. Pokud tento způsob dopravy nenabízí, přidejte ho do nabídky. Ale jak to udělat v prostředí WooCommerce ? Řešení je prosté – vsaďte na plugin WooCommerceZásilkovna od Toretu.

Jak plugin WooCommerce Zásikovna funguje?

Pokud jste již někdy vyzkoušeli (nebo je stále používáte) WooCommerce pluginy od Toretu, jistě vás nemusíme přesvědčovat, že fungují bezvadně. V opačném případě koukněte na hodnocení zákazníků, která jsou dostatečně vypovídající.

Vraťme se však k samotnému pluginu. Po rychlé a naprosto bezproblémové instalaci se ve vašem e-shopu objeví nová funkce. Konkrétně v prostředí nákupního košíku, v možnostech dopravy. O tom, jak to v e-shopu vypadá po implementaci, se můžete přesvědčit v demoverzi na webu Toretu. Obavy z koupě zajíce v pytli tedy rozhodně nejsou na místě.

Zákazník jednoduše zvolí možnost dopravy přes Zásilkovnu a plugin mu nabídne mapu, kde si vybere pobočku (samozřejmě ji může i zadat).

Vám plugin ušetří spoustu administrativy, a tím i času (a peněz). Vyhnete se přepisování údajů do Zásilkovny, nebudete muset připravovat štítky k tisku a vkládat informace do e-mailů zákazníků. Rozšíření minimalizuje chybovost, takže se vyhnete nepříjemným situacím, kdy zákazník (nebo vy) zadá špatnou adresu a balík nedorazí.

Koukněte i na další WooCommerce pluginy

Na toret.cz najdete spoustu dalších povedených pluginů, které vám mohou významně zjednodušit každodenní rutinu a v konečném důsledku ušetřit drahocenný čas. Toret představil například WooCommerce iDoklad, WooCommerce Fakturoid, WooCommerce Comgate, WooCommerce GoPay a další skvělá rozšíření.

Publikováno: 09. 04. 2021

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek