Nechcete se smířit se ztrátou notebooku? Nechte si ho levně opravit!

Není to tak dávno, co byly notebooky symbolem nedostupné elektroniky, kterou využívali špičkoví programátoři a manažeři. Dnes má laptop téměř každý a ceny těch nejlevnějších modelů začínají kolem šesti tisíc korun a takzvané mininotebooky dokonce ještě níže. S nízkou cenou jde bohužel často ruku v ruce i kvalita zpracování. Přenosné počítače už nejsou takové „držáky“ jako kdysi a chcete-li, aby vám ten váš vydržel opravdu dlouho, budete o něj muset řádně pečovat. Ani tím se však problémům nevyhnete a dříve nebo později se menší či větší závada stejně dostaví. A to i v případě dražšího kousku.

Notebook se většinou porouchá v tom nejméně vhodném momentě a v zásadě máme jen dvě možnosti, jak danou situaci řešit. Tou první a méně ekonomickou je návštěva nejbližší PC prodejny či e-shopu a koupě nového stroje. Máte-li na nový počítač volné prostředky a smíříte-li se se ztrátou dat, proč ne. Co si však počít v případě, kdy do nového notebooku nechcete investovat nebo v něm máte uvězněný důležitý projekt, který jste si samozřejmě nikam nezálohovali? Nezbude vám, než si ho nechat opravit...

Opravy notebooků představují ideální řešen pro všechny, kteří závadu nechtějí řešit koupí nového počítače. Otázkou však je, na koho se obrátit. V případě opravy v neprověřeném servisu se může výměna vadných komponentů pěkně prodražit a navíc neexistuje záruka, že váš kompjútr dají skutečně do pořádku. Chcete-li se vyhnout zdlouhavému vyřizování a navíc mít jistotu, že za opravu nezaplatíte více než doopravdy musíte, obraťte se na společnost ABAX servisní centrum s.r.o. Pozorným čtenářům pravděpodobně neuniklo, že jsme se o ní již zmínili v souvislosti se zálohou dat.

ABAX je specialista, který se v oboru pohybuje dlouhých patnáct let a má pobočky v rámci celé České republiky. Disponuje moderní diagnostikou a poskytuje servis Asus, Acer, HP, Fujistsu, Compaq, Sony, Dell, Lenovo, IBM, Toshiba, MSI, Packard Bell a dalších značek. Pro váš notebooku zajistí dopravu a je jen na vás, zda se po vstupní diagnostice rozhodnete pro opravu, či nikoliv.

Technici z ABAXu vyřizují 800 objednávek měsíčně a 60 % z nich zpracují do jednoho týdne. Průběh zakázky můžete sledovat celou dobu online a vždy se můžete spolehnout na nejnižší možnou cenu náhradních dílů. ABAX je totiž z velké části nakupuje přímo u výrobců nebo světových distributorů. Další info najdete přímo na webu www.abax.cz. Nezáleží na tom, jestli se vám porouchala mobilní kancelář nebo herní notebook – ABAX se postará o jakékoliv železo...

Publikováno: 19. 08. 2013

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: abax | oprava notebooku | opravy notebooku