Hledáte levný webhosting?

Plánujete spuštění dalšího webu a hledáte kvalitní, ale zároveň levný webhosting? Pokud již máte s hostingy nějaké zkušenosti a o problematiku se zajímáte delší dobu, určitě jste si všimli klesajících cen za webhsoting a s ním spojené služby. Prostředí, ve kterém se pohybují poskytovatelé webhostingů se stalo mnohem konkurenčnějším, než kdykoliv předtím a to je dostatečný důvod ke snížení cen. Nejlépe jsme na tom my, koncoví uživatelé, provozovatelé webů. Dokázali byste si před několika lety představit, že vás bude neomezený hosting stát necelé tři stovky ročně?

Zajímavá nabídka na webhosting a registrace domény od Attivo.eu

V českém prostředí se pohybuje relativně mnoho více, či méně kvalitních poskytovatelů webostingu. Hledáte-li kvalitní webhosting za opravdu nízkou cenu, mohla by se vám líbit nabídka od Atiivo.eu. Cena neomezeného hostingu začíná na 25 Kč/měsíc (bez DPH) a samozřejmostí je možnost registrace domény.

Domény za pár korun

Doména .cz vás vyjde na pěkných 150 Kč, tentokrát i včetně DPH. Prodloužení pak na 175 Kč. Pro menší a středně velké projekty je webhosting od Attivo.eu plně dostačující. Pro náročnější věci jsou připraveny virtuální servery, opět za zajímavé ceny. Konkrétní cenovou nabídku za webhostingové služby najdete přímo na webu Attivo.eu.

Nasaďte na webhosting open source řešení

Pokud se spokojíte s open source redakčním systémem Wordpress (nebo podobnými alternativami), v případě e-shopu s PrestaShopem. Pro ty šikovnější není problém open source systémy upravit podle své libosti, což znamená další úsporu. Provoz webu vás nevyjde na víc, než nějakých pět set korun ročně. To je částka, kterou v pátek běžně necháte v hospodě. A to už přece jde, nebo ne?

Publikováno: 28. 03. 2012

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek

Tagy: domény. attivo.eu | levný webhosting | webhosting