Jaké příslušenství nesmí chybět u vašeho mobilu?

Chytrý telefon je dnes samozřejmou součástí našich životů. Když si ho pořídíte, je určitě dobré myslet také na to, jaké příslušenství u nich nesmí chybět. Pokud vás tato oblast zajímá, podívejte se společně s námi na to, co je ideální k vašemu chytrému telefonu dokoupit. V první řadě by to měla být paměťová karta. Zde však pozor na to, že ne každý ji podporuje. Stejně tak pozor u telefonů na dvě SIM karty, kde jeden slot může být právě na kartu. Proto neváhejte a kupte si dual SIM mobily, které mají jak dva sloty na klasickou kartu od operátora a ještě třetí slot, do kterého je umístěna právě paměťová karta.

Mějte dostatek energie

Pamatujte také na to, že chytré telefony dnes nemusí vydržet tak dlouho, jak jste byli zvyklí s klasikou. Proto je dobré mít sebou možnost jeho dobití. Dnes je velkým hitem jednoduchá věc, a to používat externí baterie pro mobily. Často je najdete také pod názvem power banky. Díky nim máte jistotu, že svůj telefon nabijete kdykoliv a kdekoliv. Podle čeho je dobré vybrat tu pravou? Určitě hraje roli:
  • Kapacita baterie
  • Velikost power banky
  • Výstupní proud
Roli by však měl hrát také konektor u externí baterie, který by měl být kompatibilní právě s vaším mobilním telefonem.

Chraňte svůj displej

Ten je u chytrých telefonů dotykový a jeho poškození by mohlo přirozeně znamenat problém. I proto je dobré myslet na ochranu. Dnes jsou velkým hitem tvrzená skla na displej mobilu. Ty nejlepší odolají nejenom běžnému poškrábání, ale třeba i prudkému nárazu na špičatý předmět. Díky tomu jsou skvělou ochranou pro váš telefon a my je tak zařazujeme mezi příslušenství, které musíte mít. Pozor však na jejich správné lepení. Často je lepší využít služeb někoho, kdo má v tomto ohledu mnohem více zkušeností. Jedině tak bude ochranné sklo nalepeno správně a bude perfektně sedět se samotným displejem telefonu.

Publikováno: 30. 01. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: tvrzená skla na displej