Canon Pixma MG2950: Rychlý a levný tisk zaručen

Domácí interaktivní koutek s počítačem, skenerem, tiskárnou a dalšími IT zařízeními je pro nás všechny jakousi samozřejmostí. Pokud se momentálně rozhodujete pro jeho vybavování právě kvalitní tiskárnou nabízející levný a kvalitní tisk, pak jste na správném místě. Zaměříme se totiž na tiskárnu Canon Pixma MG2950, která má vynikající vlastnosti. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se, v čem spočívají její základní přednosti.

Bezdrátový svět

Moderní technologie se vyznačují především svou propojeností. Není zapotřebí žádných zbytečných kabelů, které pouze zavází a vytváří nevzhledný dojem celku. Tisknout lze prostřednictvím Wi-Fi z jakéhokoli kompatibilního zařízení. Na mysli máme zejména tablety, smartphony, fotoaparáty anebo cloudová úložiště. Canon Pixma MG2950 přesně takovouto kompatibilitu nabízí. Moderní aplikace PIXMA Printing Solutions poskytuje svobodu, o které se vám dlouho zdálo. A tisk z cloudu? S PIXMA Cloud Link žádný problém!

Rychlý a vysoce kvalitní tisk

Milujete detaily? Kdo by se nechtěl podívat na obrázky, případně dokumenty, které jsou barevně zpracované do nejmenších podrobností? Speciální systém kazet FINE vám to u zmiňovaného modelu tiskárny bez větších problémů umožní. Rozlišení tisku činí až 4 800 dpi, což je patrné na první pohled. Uchvátí i rychlost tisku, a to 8 obrázku za minutu v černobílé a 4 v barevné podobě.

Ekonomický tisk

I přes jedinečnou kvalitu vytisknutých obrázků a dokumentů se lze spolehnout na minimální cenu za náplně. Volitelné kazety XL FINE dokážou nabídnout mnohem větší porci tisku, než by tomu bylo u některých jiných modelů tiskáren. Náklady na stránku mohou činit až o 30 % méně, což už je vcelku slušný rozdíl. Náplně jsou přitom k dostání bez jakýchkoli obtíží. Například u společnosti Toner Partner si lze tyto kazety objednat klidně i online.

Publikováno: 06. 03. 2017

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek