Chceš si pořádně zahrát? Zkus to na Hraj.to!

Dobrých her není nikdy dost a během letních prázdnin to platí dvojnásob. Pokud vás už omrzelo lenošení u vody a raději byste si dopřáli relax ve stínu svého počítače, máme pro vás tip na podařený portál s onlinovkami. Nefunguje sice příliš dlouho, ale na rozdíl od většiny podobných webů nabízí originální hry, které vás jen tak neomrzí. A léto bude dlouhé...

Portál Hraj.to na nás udělal dobrý dojem již na první pohled. Klasické zmatené schéma, jak ho známe z jiných herních portálů, se totiž nekonalo a naopak jsme se okamžitě zorientovali. Všechny hry online jsou přehledně seřazeny v kategoriích nechybí mezi nimi vše, na co jsme u onlinovek zvyklí, ale ani speciální gamesky, na které jsme poprvé narazili právě na Hraj.to.

Milovníci akce zabrousí do kategorie akčních nebo brutálních, kde na ně čeká střílení po všem, co se hýbe. Teroristé, zombie nebo jiná krvežíznivá monstra – výběr je opravdu pestrý a je jen na vás, zda zrovna zatoužíte zachránit svět nebo budete mít co dělat, abyste si zachránili vlastní kůži. Doporučujeme onlinovku Dead Zed od vývojářů z not dopler, ale za zahrání stojí i Hellvolution a další akční záležitosti se zombie tématikou. Ta, soudě podle hojného zastoupení, momentálně slaví boom...

Pokud si na násilí a krev nepotrpíte, nevadí. Jednoduše se přeorientujte na něco klidnějšího. Dívky ocení hry pro dívky :-) a zřejmě i hry s farmářskou tématikou. Bystré hlavy zase logické a strategické onlinovky. Na dospělejší hráče čeká špetka erotiky a pro všechny, kteří si chtějí změřit síly se spoluhráčem, zase hry pro dva.

Hraj.to je skutečně nabité perfekními hříčkami a další bod k dobru od nás dostává i za přítomnost herních klasik jako je Prince of Persia. Pokud se zaregistrujete, budete si moct ze svých oblíbených her sestavit seznam a napříště se vyhnete jejich vyhledávání. Kromě toho vám bude zpřístupněna soukromá komunikace s dalšími registrovanými hráči a veřejný „pokec“.

Shrnuto a podtrženo, Hraj.to se opravdu vyplatí přidat do záložek, protože na něm neustále přibývají neskutečně chytlavé hry, které na jiných serverech nenajdete.

Publikováno: 10. 07. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Hry

Autor: Adam Hájek

Tagy: hraj.to | hry pro dívky | hry pro dva | hry zdarma | online games | online hry | zombie hry