4 x online games free to play, které si zamilujete

Free to play online hry jsou fenoménem dnešní doby. Nehraje je jen hrstka skalních příznivců, ale desítky, dost možná stovky milionů hráčů na celém světě. Jejich výhoda spočívá v možnosti plnohodnotného hraní zcela zdarma – placené bonusy si můžete koupit v případě, že se budete chtít rychleji posunout na vyšší úroveň nebo získat unikátní zbraně a vychytávky dříve, než na ně narazíte svépomocí. Připravili jsme pro vás minirecenze onlinovek, které vás nenechají chladnými!

Lord Of The Ring Online

Pro fanoušky legendární série fantasy od J.R.R. Tolkiena povinnost a pro příznivce MMORPG jakbysmet. Vyberte si svého avatara, svádějte boje s dalšími LOTR maniaky a dostaňte se mezi elitu. V Lord Of The Ring Online na vás čeká nespočet zajímavých úkolů, které postupně rozvíjí dějovou linku a zavedou vás na spoustu zajímavých míst. Pokud máte rádi fantasy žánr, hobity, kouzlení, draky, trpaslíky a řinčení poctivě odlitých mečů, nenechte si Lord Of The Ring Online ujít!

Shakes a Fidget

Opravdu ještě nemáte účet na Shakes a Fidget? V tom případě jste ještě zřejmě nikdy nehráli žádnou onlinovku... Ale teď vážně – neskutečně populární online gameska se hraje řadu let a momentálně je na české verzi více než 20 světů. Vyberte si rasu, povolání a pusťte se do nepřátel. V MMORPG se můžete těšit na stylovou komiksovou grafiku a neuvěřitelnou hratelnost, díky které vás hraní jen tak nepustí. Mimochodem, věděli jste, že Shakes a Fidget vznikl podle komiksové předlohy, která byla pojata jako parodie na World of Warcraft?

War Thunder

Z bitevní vřavy se jen tak nedostanete, ale ve War Thunderse přesunete do kokpitu některého z letounů, které sváděly lité boje o vzdušný prostor během druhé světové války. War Thunder se chlubí úžasnou grafikou, reálnými modely letadel a spoustou zajímavých misí. Stačí si vybrat stranu (USA, VB, SSSR, Neměcko a Japonsko) a můžete se do toho pustit. V brzké době budou ve War Thunder tanky a lodě – tato rozšíření hru posunou na absolutní špičku válečných her.

Top Eleven Football Manager

Na závěr jsme si nechali neméně zábavnou, nicméně diametrálně odlišnou gamesku. Top Eleven Football Manager je – jak už logicky vyplývá z názvu – fotbalový manažer, ve kterém se, co by vedoucí klubu, budete muset starat o jeho hladký postup až do finále. Co na tom, že si ho můžete zahrát zdarma, o funkce, které nabízí klasické placené managery, nebudete ochuzeni. I zde můžete nakupovat a vyměňovat hráče, shánět sponzory, budovat stadion a dělat další věci, bez kterých by bezproblémové fungování klubu nebylo možné. Přestaňte hledat fotbalový manažer 2014 ke stažení – Top Eleven Football Manager si můžete zahrát online.