AIM šíří rychlý internet na doma po celé republice

Máte dostatečně rychlejší internet? Stačí vám? Spousta lidí si se svým připojením vystačí, protože ani netuší, že mají lepší možnosti – rychlejší a za výhodnější cenu. Toto se snaží změnit společnost AIM, která přináší rychlé internetové připojení do celé republiky. Společnost AIM začínala s poskytováním internetu na pražských sídlištích. Působí tam dodnes, poskytuje například internet Praha 13. Posunula se ovšem o mnoho dál, v současné době je rozšířená po celé republice, v menších městech i na vesnicích. Všude tam lidem ukazuje, že mohou mít skutečně rychlé internetové připojení bez výpadků a dalších komplikací.

Konec pastí na uživatele

AIM u uživatelů boduje zejména skvělým zákaznickým servisem, chytrým marketingem a internetem bez restrikcí. Nečeká vás žádný FUP limit, stahovat i nahrávat lze neomezeně, nebudete připlácet, když vyplýtváte moc dat. Zapomeňte také na agregované připojení. Spousta firem se chlubí vysokými rychlostmi, nicméně když vám internet zavedou, zjistíte, že se o rychlost dělíte s dalšími uživateli, a tak slibované rychlosti prakticky nikdy nedosáhnete. Možná tak ve dvě ráno, když všichni ostatní spí a vy jste jediní, kdo internet zrovna používá. Zapomeňte rovněž na bezdrátové sítě. Wifináři se vyskytují zejména na vesnicích a lidem tvrdí, že jiné řešení v jejich vesnici prostě neexistuje. Omyl. Vážně nemusíte platit bezdrátové připojení, které je zpomalené, nebo dokonce nefunguje pokaždé, když přijde bouřka či sněhová vánice. I na vesnice lze přivést spolehlivý internet.

K internetu ještě internetová televize

Velký zájem je také o internetovou televizi společnosti AIM, která se jmenuje Kuki. Češi díky ní objevují výhody internetových televizí. Například je nemusí zajímat přechod na DVB-T2, mohou si nahrávat pořady, dívat se na ně zpětně a užívat si širokou nabídku televizních programů. Ceny za tarify spojující internet na doma a internetovou televizi jsou navíc dost výhodné.

Nejvíce nových internetových uživatelů je v důchodovém věku

Internet dnes využívají všechny věkové skupiny. Dle statistik ČSÚ narostl mezi lety 2015 a 2018 počet uživatelů internetu do 40 let pouze o 3 %. U lidí v důchodovém věku jde přitom bezmála o 13 %. Chtějí sledovat internetovou televizi, komunikovat s dětmi a vnoučaty, sledovat, co se děje nového. I na ty by se tedy mělo myslet. Bohužel, spousta společností toho jen využívá. Právě starší lidé totiž často netuší, jaké jsou rozdíly mezi různými druhy připojení, a pak si platí zcela nevýhodný balíček. Také těm se AIM snaží pomáhat. Jednou z aktivit zaměřených právě na tuto věkovou skupinu je spojenectví s rádiem Impuls.

Impulsovic tarif lze vyhrát zdarma

AIM se o prázdninách spojil s rádiem Impuls a společně vytvořili tzv. Impulsovic tarify. Jde o výhodnou nabídku internetového připojení, kterou pomáhá propagovat rádio Impuls. Každý všední den mezi 15. a 18. hodinou můžete poslouchat odpolední vysílání Fanda a jeho česká banda, v němž se hraje o jedno internetové připojení či televizní službu na celý rok zdarma. Spojení s rádiem Impuls byl velmi chytrý marketingový tah, který internet od společnosti AIM šíří po celé ČR. Zpětná vazba od uživatelů je perfektní. Sehnat rychlý internet Plzeň, Olomouc, Hradec Králové apod. není problém, nicméně mnoho lidí netušilo, že je rychlé připojení dostupné i v místě jejich bydliště. Impulsovic tarify jdou na dračku.

Zjistěte si okamžitě možné tarify pro vaši ulici

Na webu ImpulsovicTarify.cz můžete zadat místo svého bydliště – ulici i číslo popisné a okamžitě uvidíte, jaké tarify jsou k dispozici přímo pro vás. Můžete se tedy snadno přesvědčit, že AIM šíří rychlé internetové připojení skutečně po celé republice a pro každého.

Publikováno: 30. 11. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek