Získejte rychlý internet i s televizí

V současné době existuje spousta poskytovatelů internetu, ovšem ne všichni nabízejí spolehlivé služby. Pokud tedy potřebujete vskutku kvalitní internetové připojení a v případě jakékoliv poruchy i technickou podporu, která okamžitě problémy řeší, potom pro vás máme tip na jednu firmu. Už z jejího názvu vyplývá, že se snaží být opravdu NEJ. Poskytuje internet více ne 120 tisícům zákazníků. Připojení dosahuje rychlosti až 1 000 Mb/s, neboť společnost vsadila na optické kabely. Přestože i váš soused bude mít od daného dodavatele internet, nemusíte se bát, že byste se o rychlost s ním dělili, neboť na počtu připojených uživatelů nezáleží.

Kvalitní servis i pomoc po telefonu

Občas se nějaká porucha objeví, neboť i nejmodernější technologie jsou občas poruchové, to se prostě stává. Důležité však je pohotové řešení, kterého se však u mnohých firem nedočkáte, ale tím se snaží NEJ.cz odlišovat. Zajistí vám vskutku kvalitní servis a jakoukoliv pomoc po telefonu. Rychlý internet budete mít tedy se vším všudy. NEJ.cz poskytuje internet ve více než stovce obcí v České republice, přičemž přímo na stránkách zjistíte, jestli do databáze patří i vaše bydliště.

Internetová televize na problémy s přechodem na DVB-T2

Stejně tak okamžitě vyřešíte i otázku týkající se přechodu na DVB-T2. Jestliže váš televizor nepodporuje tento druh vysílání, nemusíte si dokupovat další komponenty, abyste mohli sledovat své oblíbené programy. Stačí si platit balíček s internetovou televizí. Sami si vyberete programy, které vás baví. Potěší vás i celá řada funkcí, jako jsou pozastavení pořadu a jeho opětovné spuštění, přetáčení, vyhledávání, ukládání oblíbených pořadů a podobně. V neposlední řadě oceníte, že internetová televize vám umožní přehrávat seriály a filmy zpětně. Jestliže máte v domácnosti několik televizorů, připojíte tu internetovou až na čtyři zařízení, a to klidně i na počítač, telefon či tablet. Více informací o internetu a televizi najdete na stránkách https://www.nej.cz.

Publikováno: 22. 06. 2020

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek