Lidé tráví 80% svého času v mobilních aplikacích. Využijte to ve prospěch vaší společnosti

Chcete získat nové klienty nebo po řádění koronaviru opět zvýšit zisky společnosti, a tím zalátat díry, které během neaktivního období vznikly? Nabízí se mnoho možností, co v takové situaci dělat. Jednou z možností je investovat do mobilní aplikace na míru, o kterou se postará firma APPKEE. Firma se totiž zaměřuje na tvorbu a vývoj mobilních aplikací na míru, a to jak pro zařízení s operačním systémem iOS, tak pro zařízení s operačním systémem Android. Právě do mobilních aplikací se vyplatí investovat, protože lidé jsou na nich prakticky závislí. Nevěříte?

Nedávné statistiky ukázaly, že lidé tráví osmdesát procent svého volného času v mobilních aplikací. A to není zrovna málo. Proto by firmy měly využít mobilní aplikace ve svůj prospěch. I firemní aplikace se může stát součástí těch třiceti aplikací, které jsou průměrně stažené v mobilních aplikacích.

Nesázejte na složitost, jednoduchost vítězí

V jednoduchosti je krása! To je staré dobré rčení, které se vyplatí aplikovat i v tomto případě. Bohužel mnohé české firmy mají problém s tvorbou jednoduchých aplikací. Sází především na zbytečně složité a nepřehledné aplikace. Chtějí se odlišit od konkurence. Ale cílem mobilních aplikací není odlišit se od konkurence, je to naopak získat klienty. Mobilní aplikace tak vytvořte v takové podobě, aby byly právě pro uživatele atraktivní.

Aby byla aplikace atraktivní, sázejte na zmiňovanou jednoduchost a především přehlednost. Člověk se musí v aplikaci především vyznat, neměl by se v nich už na první pohled ztrácet.

Kdy je ideální čas na tvorbu mobilních aplikací?

Ptáte se, kdy je ten správný čas na tvorbu mobilních aplikací? Je to právě nyní! Nač váhat? Nelátejte díry způsobené koronavirem, ale připravte se na koronavirovou krizi tak, že budete investovat do aplikace, která vám v následujících měsících může jenom pomoct.

Publikováno: 30. 07. 2020

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek