xShare.cz: Stahování bez omezení rychlosti jen za registraci!

Stahování a nahrávání dat na fileservery je takový celonárodní sport. Ale netýká se jen Čechů, podobně tráví čas i uživatelé ze zahraničí. S ohledem na velkou poptávku není divu, že se se na webu pravidelně objevují nové služby. Většina z nich nedosáhne takového renomé jako již zavedené fileservery, a proto brzy zanikne. Týká se to i poměrně nového úložiště xShare.cz? Máme za to, že nikoliv. Oproti konkurenci totiž nabízí stahování a nahrávání dat neomezenou rychlostí. Nic nového pod sluncem? Jenomže na  xShare je to zdarma!

Registrujte se, nic není potřeba

Proč byste měli začít používat právě xShare? Oproti zavedené konkurenci má v rukávu hned několik es. Buduje si širokou základnu uživatelů, kteří si cení zejména stahování neomezenou rychlostí. To je samozřejmě možné i u konkurenčních fileserverů, ale s tím rozdílem, že si za vyšší rychlost pro download a upload musíte řádně připlatit. Na xShare se dobíjení kreditu či platba formou SMS nekoná. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace. Registrujete-li se na xShare, nikdo vás limitovat nebude. Pár minut času vám otevře dveře do světa velmi rychlého stahování a nahrávání souborů. Ať už jde o videosoubory, fotografie, hudbu nebo dokumenty, aktuální kapacita serveru je 2000 Mbit/s. Jediným omezením tak může být rychlost vašeho internetového připojení.

Sledujte online videa v HD kvalitě

Nechcete stahovat videosoubory na disk? V tom případě si je pusťte online přímo v prohlížeči. Na xShare můžete přehrávat videa ve formátu MP4 přímo na webu, a to rovnou v HD kvalitě. Videosoubory ve Full HD jsou označeny červeně a v HD ready modře. Za zmínku stojí také uživatelsky přívětivé rozhraní webu. Potrpíte-li si na přehlednost a intuitivní vyhledávání, pak si xShare okamžitě zamilujete. Takže ještě jednou – opravdu chcete platit za něco, co vám jinde dají zdarma? Registrujte se a stahujte o sto šest!

Publikováno: 16. 09. 2016 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Adam Hájek

Tagy: xshare