Vytopený iPhone i jiné závady vyřeší rychle a kvalitně appleguru.cz

Každému z nás se může přihodit nehoda s iPhone, iPad, ale i s MacBook nebo Watch a dalšími Apple pomocníky. Těmi nejčastějšími jsou pád na tvrdou zem, kdy dojde k rozbití displaye nebo pád do vody. Mnohdy to mají na svědomí děti, ale ani my, dospělí, se nevymykáme… Ať už se vám přihodilo cokoli, pokud vás trápí Apple závada, využijte servis iPhone Praha appleguru.cz. Jde o spolehlivý, zkušený a rychlý servis, který vám zboží doručí v co nejkratším čase klidně až domů za pomoci svého kurýra.

Nefunkční iPhone z důvodu polití

Nezoufejte, stává se to denně, že někdo potřebuje servis iPhone kvůli vytopení. Možná se vám zobrazilo upozornění na detekovanou kapalinu v iPhone. iPhone bohužel není vodotěsný, je voděodolný, takže je to možné. Také je podstatné, čím byl iPhone politý, zda vodou, nebo pivem či limonádou. Pokud je pití sladké, může dojít k usazení cukru na citlivé části přístroje. U poškozených (např. ohnutých) přístrojů, nebo pokud byla měněna baterie či display, může dojít k vniku tekutiny velmi snadno.

Ceny, z nichž se „nesložíte“

Vždy je vhodné kvalitní servis iPhone, který použije správné postupy, ale i kvalitní součástky. To nejlepší, co můžete čekat, vám nabídne právě appleguru.cz. Má vynikající reference, ať už se jedná o servis nebo opravu kteréhokoli Apple zařízení. Kdykoli se můžete podívat na servis iPhone ceník, který je dostupný u každého telefonu. Navíc některé ceny oprav jsou v akci, takže vás může čekat příjemná sleva. I diagnostika je zdarma v případě, že dojde k opravě. Jako první pomoc nechte iPhone po odpojení všech kabelů a otření hadříkem vysušit na suchém místě. Použít můžete i studený ventilátor, nikdy ale ne teplý či horký, jako např. fén nebo teplou ventilaci. A pak spěchejte k applegruru.cz.

Publikováno: 11. 03. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek