Ušetřete za telefonování i mobilní internet

Už vás nebaví utrácet za telefonování a mobilní internet tolik peněz? Není se čemu divit. Čekat každý měsíc na vyúčtování s obavami, že zase překročíte datový limit anebo vám budou zpoplatněny nějaké služby navíc, je velmi nepříjemné. I proto se vyplatí pokusit se na telefonování co nejvíce ušetřit. Rozhodně ale nemusíte přestat volat a používat své stávající mobilní připojení k internetu…

Porovnání jako základ

Jestliže máte dlouhodobě jeden tarif, který se vám z pohledu plateb nezdá, není nic jednoduššího než provést jeho srovnání s ostatními, které jsou momentálně v nabídce mobilních operátorů. Kompletní databáze operátorů je poměrně obsáhlá a není problém velmi rychle zjistit, kde se nachází právě slabina vašeho tarifu. Optimální možnosti porovnání nabízí Tarifomat, který si v následujících řádcích podrobně představíme.

Tarifomat srovnává za vás

Rozhodně není nezbytné trávit dlouhou dobu porovnáváním tarifů jednotlivých operátorů. Nebudete muset sami zatrhávat pro a proti. Jednoduše si pouze najdete na internetu službu Tarifomat a budete mít o vše postaráno. Že máte strach ze složitého prostředí? Určitě nemusíte. Celý systém je maximálně jednoduchý, přehledný a rychlý. Zahrnuje samozřejmě i takové služby, jako jsou neomezené volání či neomezený internet a mnohé další.

Ihned uvidíte, na čem jste

Jak již bylo řečeno, porovnání je rychlé a jednoduché. Stačí pouze zadat několik základních údajů, mezi které patří vaše přibližná měsíční útrata, počet provolaných minut a napsaných zpráv. Dále vyplníte pole pojednávající o tom, jestli využíváte i mobilní internet. Následně už stačí zadat jenom vaše telefonní číslo pro kontaktování specialistou a zakliknout pole s názvem Srovnat ceny tarifů. Počítat můžete s tím, že se následně budou jen hrnout akční nabídky operátorů a vy si určitě vyberete tu nejvýhodnější. Stejně probíhá i porovnání mobilního internetu.

Publikováno: 25. 07. 2016

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek

Tagy: akční nabídky operátorů | neomezený internet