I ajťák si zaslouží stylové bydlení

Zařídit si bydlení k obrazu svému – to je sen snad každého z nás. Domov je místem, kam se chceme po náročném dni s láskou vracet, kde chceme trávit co možná nejvíce volného času a kde se chceme cítit maximálně příjemně. Proto se s oblibou obklopujeme věcmi, které v nás podobné pocity hravě vyvolají. Možná i vy stojíte před úkolem vybavit si své hnízdečko lásky a nyní si pohráváte s myšlenkou, jak se toho zhostit s nápadem i noblesou. Nezoufejte, my vás v tom nenecháme. Přečtěte si dnešní článek a nechte se inspirovat!

Jídelna – srdce domova

Jak je známo, jídelna představuje tepající srdce domova, které shromažďuje celou rodinu pospolu a dává jí tak jedinečnou příležitost strávit alespoň chvilku z celého dne pohromadě. Je-li vaše rodina početná, ale bydlení není po prostorové stránce největší, vybírejte vybavení do jídelny chytře. Sázkou na jistotu mohou být rozkládací stoly. Pokud je zrovna nebudete potřebovat, mohou zůstat složené a nebudou tak zabírat zbytečný prostor. Pro obědy, večeře nebo snídaně stůl pohodlně rozložíte, díky čemuž získáte dostatek místa pro každého člena rodiny.

V obývacím pokoji vládne harmonie

Obývací pokoj je místem, kde se schází celá rodina, ale kam si rovněž zvete své přátele či příbuzné. Je důležité tuto místnost zařídit tak, aby se stala vaší nejlepší vizitkou a hrdě vás reprezentovala. Základem pokoje zpravidla bývá obývací stěna, která představuje dominantu tohoto interiéru a hravě na sebe strhne veškerou pozornost. Do ní uložíte potřebné maličkosti, drobnosti a dekorace, díky kterým v pokoji zavládne příjemná harmonie.

Nepostradatelné úložné prostory

Jestli je něčeho v každé domácnosti nedostatek, pak jsou to úložné prostory. Někdo jejich přítomnost podcení a následně toho lituje. Vy takovou chybu neudělejte a myslete na to, abyste všude měli dostatek místa pro uložení potřebných věcí. Velká a krásna policová skřín si jistě najde místo i v ložnici  a hravě do ní uložíte oblečení či ložní prádlo.

Publikováno: 03. 11. 2015

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Adam Hájek