Služby headhuntera ocení i špičkový IT specialista. Chcete práci, kterou vám budou všichni závidět?

Proč se stát programátorem, vývojářem nebo jiným IT specialistou? Každý si najde vlastní důvod. Někoho vede vášeň k jedničkám a nulám, jiný jde za flexibilní pracovní dobou a uvolněným kolektivem. Ale ruku na srdce, téměř vždy hrají roli peníze. A že jich v tomto oboru není zrovna málo. Ajťáci patří mezi nejlépe placené profese, navíc s vynikajícími vyhlídkami do budoucna. Tak proč jste doposud nenarazili na nabídku, která by splnila vaše očekávání?! Vtip je v tom, že firmy nechávají hledání specialistů na headhunterech.

Proč je po headhuntingu taková sháňka?

Headhunting je oboustranně prospěšná záležitost. Lovci hlav vyhledávají firmám vysoce kvalifikované pracovníky na důležité a řídící pozice. Pracovníci na oplátku získají podmínky, o kterých se jim v předchozím zaměstnání ani nesnilo. Zkrátka win-win situace! Pokud sníte o pracovní pozici, v rámci které využijete své znalosti, zkušenosti, dovednosti a potenciál, zapomeňte na běžnou pracovní inzerci. Firmy, které vás potřebují, využívají služby headhunterů – jsou efektivní a vyhledají pracovníky na základě přesně definovaného profilu.

Registrujte se do databáze a zvyšte své šance na úspěšnou kariéru

zeebraVraťme se k vám. Neztrácejte čas a přestaňte plýtvat energií ve stávajícím zaměstnání. Využijte služby agentury Zeebra.cz, která se zabývá headhuntingem a spolupracuje s renomovanými IT firmami v České republice i v zahraničí. Líbila by se vám práce pro IBM, NCR, SocialBakers a další špičky? V tom případě se registrujte do databáze a připojte se k tisícovkám specialistů, kteří svůj profesní život nestaví na náhodě. Registrace je zdarma a bude vás stát jen pár minut času. A co dál? Pak nezbývá než čekat, až se vám ozve headhunter s atraktivní nabídkou, kterou by byl hřích odmítnout. Doporučí vás na pohovor, u kterého máte reálnou šanci na úspěch. Do firmy, která stoprocentně splňuje vaše požadavky. Tak na co ještě čekáte? Vysněná práce si vás najde sama, ale musíte udělat první krok!

Publikováno: 15. 11. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek

Tagy: it headhunter