Titul MBA zvýší vaše šance na lepší práci a vyšší ohodnocení. Studovat můžete online!

Ajťáky čeká slibná budoucnost. Poptávka po zkušených programátorech je rok od roku větší a specialistů je stále velmi málo. Ale chybí také manažeři – řídících pracovníků v oblasti informačních technologií není zrovna jako máku a pokud máte ambice na vedoucí pozici, zkuste své štěstí. Anebo se nespoléhejte na štěstí a jděte na jistotu. Jděte do výběrového řízení s jasnou výhodou a udělejte na personalisty dojem titulem MBA. S klasickým vysokoškolským titulem dnes nezazáříte jako kdysi, ale vzděláním v oboru Řízení informačních technologií ano. Studovat můžete na prestižní manažerské škole Business Institut.

Celoživotní vzdělávání - investice do vlastního rozvoje

Popularita manažerských programů rok od roku stoupá. Master of Business Administration studují manažeři středního a vrcholového managementu, majitelé firem, zaměstnanci státní správy a další zájemci z různých specifických skupin. K charakteristickým znakům studia MBA patří důraz na nabytí aktuálních vědomostí z oboru a jejich aplikaci v praxi. Studenti se zároveň účastní zajímavých akcí, v rámci kterých navazují nové konexe.

Co vám přinese studium programu Řízení informačních technologií?

MBA program Řízení informačních technologií cílí na zájemce o odbornost v oblasti návrhů, implementací a řízení informačních systémů. Během studia si osvojíte IS/IT technologii a naučíte se aplikovat rámce a standardy řízení, které s tímto oborem úzce souvisí. K dalším pilířům programu patří řízení dat, testování služeb a aplikací, audit a další dovednosti. Business Institut přichází s osvědčenou formou studia, která vyhovuje i časově velmi zaneprázdněným lidem. Na míru připravené e-learningové prostředí doplňují lektorská setkání pořádaná v podvečerních hodinách. Studenti si moderní formu výuky chválí (viz reference) a nedají na ni dopustit. Chcete se o Business Institutu dozvědět více? Informace o programu Řízení informačních technologií a dalších programech MBA najdete na businessinstitut.cz.

Publikováno: 20. 02. 2017

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek

Tagy: mba it | mba online