3 pádné důvody, proč se vyplatí tisk s renovovanými tonery a cartridgi

Jak snížit náklady za tisk? Přejděte na renovované tonery. Pokud jste o této alternativě slyšeli, ale netušíte, v čem tkví její výhody, přečtěte si následující důvody, proč byste je měli používat. Zeptali jsme se na ně odborníků z firmy Tonera.

1. Jsou stejně kvalitní, ale levnější

Renovované tonery a cartridge, které nabízí Tonera, jsou vysoce kvalitní. V podstatě jsou plně srovnatelné s novými náplněmi. Jediný zásadní rozdíl spočívá ceně. Ta je mnohem nižší a běžně se pohybuje i pod polovinou ceny nových náplní. Tisknete-li každý den spoustu stran, pak ročně uspoříte i desítky tisíc korun.

2. Tisk renovovanými náplněmi je ekologický

Záleží vám na prostředí, ve kterém žijete? Pak vás jistě potěší, že tisk renovovanými tonery a cartridgemi je ekologický. Nedochází k produkci dalšího odpadu a tím ani k zatěžování životního prostředí.

3. Naprosto bezpečný tisk

Pokud jste se v souvislosti s renovovanými náplněmi dočetli o riziku poškození tiskárny a kopírky, nemějte strach. Odborníci z Tonery prodávají kvalitní výrobky a v rámci servisu nezaznamenali žádné jimi způsobené poruchy. Použitím renovovaných náplní samozřejmě neztrácíte záruku na tiskárnu či kopírku.

V čem renovace tonerových kazet spočívá?

Renovace tonerů je komplexní proces, jehož podstatou je výroba „nové“ tiskové kazety z již vypotřebované. Výrobky prochází důkladným testováním a je žádoucí, aby měly stejné parametry jako originály.

Proč je o renovované náplně takový zájem?

Na tuto otázku jsme v podstatě odpověděli. Renovace je šetrná k životnímu prostředí i k peněžence, protože ve srovnání s úplně novými tonery a cartridgemi šetří cca 40 – 70 % finančních prostředků. V případě české firma Tonera se nabízí i další výhoda – zboží je kvalitnější než většina dovezených výrobků a peníze zůstávají „doma“. Společnost je na trhu přes 20 let a k dnešnímu dni má podle serveru Heureka 100 % spokojených zákazníků.

Publikováno: 10. 10. 2016 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek

Tagy: renovované tonery