Používáte Outlook? Víme, jak ho proměnit v praktické CRM!

Databáze vašich kontaktů je to nejcennější, co máte (řeč je samozřejmě o byznysu). Ale abyste z nich mohli vytěžit maximu, musíte dodržet základní pravidla řízení vztahů se zákazníky. A pokud používáte oblíbeného e-mailového klienta od Microsoftu – Outlook – můžete ho „vylepšit“ pomocí skvělého CRM. Řeč je o eWay-CRM, díky kterému získáte absolutní kontrolu nad kontakty, projekty a zakázkami. Budete moct lépe plánovat další kroky a posunete své podnikání na další úroveň.

Jak eWay-CRM zefektivní vaše vztahy se zákazníky?

Díky CRM v Outlooku ušetříte spoustu drahocenného času už jen tím, že se nebudete muset seznamovat s novým uživatelským rozhraním. Implementace eWay-CRM probíhá přímo do starého známého prostředí, ovšem s tím rozdílem, že vám přibydou zbrusu nové funkce. Vyhnete se nutnosti neustálého přenášení dat mezi několika různými aplikacemi a budete mít vše „pod jednou střechou“. Stačí jediné kliknutí a komunikace se přiřadí ke konkrétnímu projektu, poštu si roztřídíte do jednotlivých zakázek a budete ji mít vždy při ruce. Za zmínku stojí také možnost synchronizace úkolů s kalendářem a jejich snadné prohlížení na chytrém telefonu či tabletu. https://www.youtube.com/watch?v=nCuV6Th5pN0 CRM software vám umožní každodenní plánování, marketing a další činnosti. Díky přehlednému uspořádání kontaktů s možností filtrování můžete rychle vybrat cílovou skupinu, která vás momentálně nejvíce zajímá. V kartách vždy najdete všechna nezbytná data – od e-mailů přes deník až po dokumenty a další informace. Jednou z velmi užitečných funkcí je také automatické přiřazování e-mailů ke kontaktům. Systém eWay-CRM dokáže propojit osoby s firmami a v kartách pak můžete prohlížet e-maily nejen s určitou osobou, ale i komunikaci s ostatními lidmi z dané firmy. Sofistikovaný software toho samozřejmě umí mnohem více. Kromě párování e-mailů s klienty dokáže komunikaci převádět na poptávky a samostatně dohledávat kontaktní osoby a odběratele. Za zmínku stojí také napojení na účetní aplikace Pohoda / MoneyS3 a sledování přehledů financí či hromadný e-mailing prostřednictvím marketingového modulu. https://www.youtube.com/watch?v=5PI8RceT7Ho  

CRM můžete mít i zdarma

Pokud vám stále nedochází, jak moc se vaše každodenní rutina změní po nasazení eWay-CRM, stáhněte si ho a všechny funkce vyzkoušejte na vlastní kůži. Znáte jiný CRM zdarma, který toho tolik umí? Více se dozvíte na www.eway-crm.com.

Publikováno: 31. 07. 2017 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek

Tagy: crm software | crm zdarma | outlook crm