Postavte si svůj atomový e-shop!

Tak jako atom představuje základní částici všech prvků, představuje kvalitní e-shopové řešení základ úspěšného online byznysu. Ať už prodáváte cokoliv, bez pořádného zázemí se rozhodně neobejdete. A právě proto jsme se rozhodli nahlédnout do útrob opěvovaného systému Atomer. Nezklamal a dokázal nám, že komplexní záležitosti lze vyřešit elegantní a velmi příjemnou cestou. Ale dost planých řečí, pojďme se spolu podívat, co nám (vám) může atomový shop nabídnout.

Unikátní kreditní systém

Vývojáři šli (konečně!) vlastní cestou a vytvořili rozhraní, zvládne obsluhovat i naprostý neználek. Velmi se nám zalíbil kreditní systém, díky kterému si můžete kdykoliv předplatit některý z mnoha užitečných modulů. Sami zvolíte, na jak dlouho (30, 90 a 360 dní) budete modul využívat a podle toho se vám odečte kredit. O stavu modulů máte vždy přehled a vidíte, na jak dlouho bude aktivní, případně si ho můžete doobjednat.

Přehledná a příjemná administrace

Administrační správa e-shopu Atomer je kapitolou samou pro sebe. Zapomeňte na nepřehledné shluky tabulek a nejrůznějších menu, jak je znáte z opensource, ale i mnohdy drahých e-shopů. Zdejší administrace je totiž nejen příjemná na pohled, ale zároveň velmi intuitivní. I bez nadsázky můžeme říct, že žádný prvek zde není zbytečně a vše je seřazeno v duchu bleskové orientace. Zboží lze editovat a přidávat specifické atributy a fotografie.

Vše pěkně na očích

Velmi kvalitně jsou zpracovány i objednávky, ve kterých vidíte všechny podstatné detaily o zboží, zákazníkovi a způsobu platby. Samozřejmostí jsou detailní statistiky o nákupech a návštěvnících, které vám pomohou upravit nabídku přesně podle jejich potřeb. Report se zisky lze sledovat hned na úvodní stránce administrace. Se zákazníky můžete komunikovat pomocí formulářů a hromadně jim odpovídat mailing listem.

Bezplatné šablony i profesionální grafika na míru

A protože zákazníci administrační prostředí neřeší, ale naopak dávají na první dojem grafického ztvárnění, připravili autoři Atomeru mnoho šablon, které můžete využít zcela zdarma. Osobně však doporučujeme design na míru, který vám pomůže eshop odlišit. Rozložení prvků v eshopech je více méně klasika, tedy chápeme-li klasiku jako přehledný virtuální regál, kde zákazník ihned najde to, co potřebuje a nic ho nebude rozptylovat od příjemného nákupu.

Bez SEO se z místa nehnete

Tvorba eshopu pro tvůrce Atomeru nekončí samotným systémem, ale nabízí i optimalizaci pro vyhledávače, která k vám dostane cílovou skupinu zákazníků a zajistí lepší konverze.

Atomer se skutečně jeví jako špičkové řešení pro všechny, kteří chtějí své podnikání na internetu posunout na další level. Nevěříte? Vyzkoušejte si ho zdarma a posuďte sami!

Publikováno: 11. 11. 2012

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek

Tagy: atomer | e-shop | eshop | tvorba eshopu