Potíže s elektřinou hravě vyřeší elektro pohotovost. Třeba i o půlnoci

Téměř každý si někdy položil otázku, jaký by byl život bez elektřiny. A obešlo by se bez ní lidstvo vůbec? Poslední mezinárodně srovnatelné údaje z roku 2016 vypovídají o vzrůstajícím trendu elektrifikace – bez připojení je již „pouhá“ miliarda. V České republice je k elektrické síti připojena drtivá většina domácností a představa, že bychom měli být bez energie po dobu delší než nezbytně nutnou, nám způsobuje úzkost. Jenomže někdy se TO skutečně přihodí. Nečekaný výpadek, který se musí vyřešit. Ale jak, když si s elektřinou příliš nerozumíte?

Odborník jako jediná správná volba

Závadu na elektrickém zařízení by nikdy neměl řešit někdo „mimo obor“. Tedy někdo bez patřičné kvalifikace a vybavení. Jenomže kde sehnat odborníka, když právě odbila půlnoc a vy opravdu potřebujete, aby se věci daly okamžitě do pohybu? Především se do opravy nepouštějte svépomocí, protože vaše snaha může skončit úrazem či smrtí. Nezapomeňte, že jde o elektřinu – s tou nejsou žerty. Vraťme se však k vašem problému. Kde sehnat schopného a cenově dostupného elektrikáře, který nejenže umí, ale zároveň je ochotný dorazit kdykoliv během dne i noci, a to včetně svátků? Pokud jste z hlavního města, obraťte se na Elektro Elefant.

Za jak dlouho elektrikář dorazí a jak ho kontaktovat?

Elektrikáři k vám dorazí kvůli výpadku elektřiny, jiskřící zásuvce či jinému problému, který byste neměli řešit podle videotutoriálu na Youtube. Během dne dorazí do 60 minut a od 18. hodiny do 90 minut. Zda na elektro pohotovost zavoláte, nebo využijete kontaktní formulář na webu, je na vás. Můžete se k němu proklikat také z podstránek jednotlivých městských částí (např. elektrikář Praha 7 nebo elektrikář Praha 8).

Společnost Elektro Elefant samozřejmě nabízí také standardní elektrikářské práce včetně celkové rekonstrukce elektroinstalace, elektrorevize apod. Více se dozvíte na elektro-elefant.cz.

Publikováno: 22. 06. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek