Naučte se, jak posílat SMS do všech sítí zdarma a to bez omezení

Doby, kdy jsme měli v kapsách stařičké Alcately a v lepším případě „nerozbitné“ Nokie 3310, jsou nenávratně pryč. Stařičké mobily si užívají zaslouženého důchodu a nám usnadňují život smartphony. Co se však nezměnilo, jsou ceny za mobilní služby. Zatímco v zahraničí je volání a posílání textových zpráv doslova za pakatel, tuzemští dravci se z nás snaží stáhnout kůži. Před deseti, patnácti lety jsme volali a SMSkovali jako o život a nad vyšší cenou se přitom pozastavil jen málokdo. Jistě, mobilní telefony byly žhavou novinkou a pár korun navíc nás od jejich užívání nemohlo odradit. Dnes nás horentní účty za telefon dokážou pěkně nakrknout.

Posílejte SMSky bez omezení

Naštěstí existují aplikace typu Skype, které umožňují volání a psaní SMS zdarma. Bohužel pouze v rámci vlastního programu. Rozhodnete-li se někomu zaslat textovku na mobilní číslo, budete za ni muset zaplatit. Další možností je využívat portály, které umožňují zasílání SMS do všech sítí zdarma. Provozují je i samotní operátoři, ovšem vždy s nějakým omezením. Pokud vás limitovaný délka SMS zprávy nebo reklama na konci textu nebaví, máme pro vás lepší řešení. Jedním z portálů, ze kterého můžete poslat SMS zadarmo, je i smsmania.cz. Služba však nabízí mnohem více než „jen“ SMSky bez omezení a to do všech sítí.

Pro registrované uživatele je přichystáno spoustu výhod jako je doručena odeslaných zpráv, archiv s možností třídění dle operátora, přehledný kalendář, automatický podpis a tak všelijak podobně. Budete-li chtít odesílat SMS zdarma také ze svého smartphonu, jednoduše si stáhnete mobilní aplikaci teXtovka a můžete psát jak se vám zlíbí. V blízké budoucnosti připravují autoři SMSmánie další funkce a soutěže o hodnotné ceny. Portál se proto vyplatí sledovat i v případě, že zrovna žádnou textovku odesílat nepotřebujete.

Publikováno: 14. 02. 2013

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Adam Hájek

Tagy: poslat sms | sms bez omezení | sms do všech sítí zdarma | SMS zdarma | smsmania.cz