Odolné telefony AGM

AGM je jeden z předních výrobců odolných telefonů na světě, který svými modely udává trendy v této kategorii telefonů. Bylo to právě AGM, které vyrobilo úplně první odolný telefon na světě a nejedná se o jediné prvenství, které AGM se svými odolnými telefony drží. AGM sídlí a odolné telefony vyrábí v pevninské Číně, ale testovací a návrhářský tým sídlí v sousedním Německu.

Přednosti odolných telefonů AGM

AGM používá pouze ty nejlepší a nejpevnější materiály, které jsou na trhu dostupné a zajistí telefonům tu nejvyšší možnou odolnost. Odolné telefony AGM splňují vždy takřka všechny certifikáty a standardy odolnosti, včetně armádních standardů MIL-STD-810G. Jako jeden z mála výrobců odolných telefonů využívá AGM dražší, výkonnější a kvalitnější procesory Qualcomm®, oproti konkurenci, která se spoléhá na levnějšího producenta MediaTek. Též jako jediný výrobce odolných telefonů spolupracuje s firmou JBL na vývoji integrovaných reproduktorů do odolných telefonů AGM, pro dostatečně hlasitý a nezkreslený poslech hudby. Příkladem telefonu s JBL reproduktory je nejvýkonnější odolný telefon AGM X3Víte, že AGM vyvíjí vlastní standard testování odolnosti svých odolných telefonů, který je přísnější nežli obecné testy v certifikovaných nezávislých laboratořích?

Zajímají vás další informace o AGM?

Pro potencionální zájemce o odolné telefony AGM existují specializované stránky, na kterých jsou dostupné všechny podstatné informace o firmě AGM, způsobu vývoje odolných telefonů, jejich testování i zkušenostech zákazníků s AGM telefony. Stránky naleznete pod odkazem: AGM telefony.

Kde pořídit odolné telefony AGM?

Odolné telefony z oficiální české distribuce, která zaručuje plný servis a zákonnou záruku na území České republiky od oficiálního dovozce zakoupíte v internetovém obchodě IPATO.cz. Specialisty na odolné telefony a příslušenství, který spadá pod firmu zajišťující dovoz odolných telefonů AGM do České a Slovenské republiky. Telefony naleznete v kategorii produktů: Odolné telefony AGM.

Koukněte se na videorecenzi:

https://youtu.be/lgJwwsW33CU

Publikováno: 19. 12. 2019

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek