Multifunkční tiskárny Canon se neztratí ani v moderní kanceláři budoucnosti

Budoucnost přináší nové a nečekané možnosti. Co vypadalo dřív jako sci-fi, se dnes stává skutečností – a pandemie tento vývoj ještě urychlila. Mění se on-line svět, který stále více vstupuje do našeho reálného světa, ať už pomocí virtuální reality, hlasových asistentů nebo třeba díky novým nástrojům. Mění se způsob práce a stejně tak se mění i kanceláře. Firmy tolik neinvestují do prostorů, jako především do kvalitního vybavení a inovací kanceláří.

Moderní chytrá kancelář ve znamení automatizace

Chytrá kancelář ale není jen doménou velkých firem. Stejně tak si mohou i lidé na volné noze pořídit chytrou kancelář. Prvním krokem je opravdu funkční tiskárna, která vás nebude zdržovat při práci. Ideální jsou tiskárny Canon, protože se jedná o předního výrobce, který do tiskáren (a dalších produktů) promítá nové trendy a inovace. Kvalitní tiskárna je prvním krokem k chytré kanceláři. Věděli jste například, že díky moderní tiskárně můžete automaticky tisknout příchozí faktury nebo jakékoli e-maily a další dokumenty? Vše plně automatizované bez vaší pozornosti. Pohlídat si tak už musíte pouze správné uložení dokumentů a jejich zabezpečení například v uzamykatelné skříni.

TIP: Ani tiskárna v moderní kanceláři se neobejde bez barvy. Náplně do tiskárny Canon budete potřebovat stále, proto je dobré nakupovat za výhodné ceny na TisknuLevne.cz.

Hlasový asistent pro tiskárny a další trendy

Inovace tiskáren už pokročila směrem k zákazníkovi, nespecializuje se pouze na vylepšení tiskárny a jejího výkonu, rychlosti a dalších parametrů. Naopak se zaměřuje na to, aby například multifunkční tiskárna co nejvíce ulehčila práci v kanceláři. Slouží k tomu například hlasový asistent, se kterým můžete svou tiskárnu propojit, pokud to umožňuje. Hlasový asistent je základem chytré domácnosti a snadno pomocí něho můžete ovládat svou tiskárnu.

Hlasový asistent vám usnadní zadávání úkolů. Zvýšíte tím nejen efektivitu práce, ale i svůj komfort. Nemusíte přecházet k tiskárně, abyste něco nastavili – a často nemusíte ani otevírat program tiskárny. Jednoduše si nastavíte nejčastější pokyny na ovládání hlasem, případně si vyberete z těch přednastavených. Tiskárny Canon využívají hlasové asistenty třetích stran, dobře si rozumí s asistentem od Google – Hey Google nebo Alexa od Amazonu. Podporují je především novější multifunkční tiskárny.

Jakou vybrat tiskárnu Canon do kanceláře nové generace

Ideálně takovou, která vám co nejvíce zjednoduší práci. Samozřejmě je důležité dbát na základní parametry, jako je rozlišení tisku, rychlost a podobně. Každopádně se určitě zaměřte při nákupu také na to, jestli váš typ tiskárny podporuje připojení do chytré domácnosti. Ideálně volte raději multifunkční tiskárnu, umožní vám nejen tisknout, ale i skenovat nebo kopírovat.

Publikováno: 23. 08. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek