Moderní kamerové systémy chrání majetek velmi efektivně

Nedostatek peněz znamená problémy, ale přemíra majetku jakbysmet. Ty existenční sice vymizí, ale objeví se nové a neméně závažné, které se týkají bezpečnosti. Dnes však nebudeme filosofovat a zaměříme se na to, jak majetek efektivně ochránit. Téma zní „bezpečnostní kamerové systémy a jejich výhody“. Demonstrujeme si je na nabídce komplexních služeb specializované firmy Rovez s.r.o., která provádí návrhy a realizaci monitorovacích systémů z komponentů Aviligon. Ty jsou každoročně oceňovány odbornou veřejností a patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na trhu k mání.

Prim hrají megapixelové kamery

Možnosti dnešních kamerových systémů jsou opravu rozmanité a lze je instalovat ve vnitřních prostorách i v otevřených prostranstvích. Součástí systému mohou být statické i otočné kamery, HD kamery, mini kamery a další typy bezpečnostních kamer, které mohou pracovat automaticky. Kromě toho, že nahrávají a archivují záznam, mají i psychologický efekt. Podle odborníků na bezpečnost již samotná přítomnost kamerového systému většinu potencionálních pachatelů odradí. A ty ostatní zvěční na záznamu, díky kterému je mohou bezpečnostní složky rychleji vystopovat. Současné trendy přeji vysokému rozlišení, tedy megapixelovým kamerám, které jsou schopny zachytit obraz ve vynikající kvalitě. Díky tomu je realizace kamerového systému mnohem úspornější, protože bezpečnostní kamery se záznamem dokáží snímat mnohem větší plochu a není jich zapotřebí tak velké množství jako dříve. Za zmínku stojí také software, který dokáže rozeznat SPZ přijíždějících vozidel a to i ve dvou pruzích a v nočních hodinách (v případě výkonného infra přisvícení).

Chcete vlastní kamerový systém?

Spolupráce s odborníky na kamerové systémy probíhá následovně. V závislosti na vašich požadavcích můžete využít pouhou dodávku vybraného technického zařízení (samozřejmostí je také software), nebo kompletní servis včetně návrhu, realizace a proškolení. Mezi klienty patří nejen lidé ze soukromého sektoru, ale také výrobní závody a areály či zdravotnická zařízení. Firma Rovez má bohaté zkušenosti a v oboru se pohybuje již od roku 1993. Další informace najdete na www.bezpecnostni-kamerove-systemy.cz.

Publikováno: 31. 05. 2014 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: bezpečnostní kamerové systémy | mikrokamery s vysokým rozlišením