Mobilní aplikace Sazka patří mezi nejstahovanější na Appstore!

Štěstí je jen muška zlatá, ale stejně doufáme, že se na nás usměje. Třeba ve Sportce nebo v Euromilionech... Hrajete také? V tom případě vás bude zajímat nová aplikace, kterou vyvinuli borci z Anywhere. V Appstore se těsně po vydání umístila na 3. příčce v žebříčku nejstahovanějších aplikací a momentálně ji využívá více než 100 tis. uživatelů. Zajímá vás, co Aplikace Sazka umí a proč byste ji měli mít ve svém chytrém telefonu i vy?

Proč si stáhnout Sazka aplikaci?

Nová Sazka aplikace je nabitá všemi důležitými informacemi, které se týkají her od společnosti Sazka. V appce si můžete zkontrolovat výsledky losování a zároveň vás upozorní na blížící se losování. Ale to není ani zdaleka všechno. Aplikace Sazka funguje také jako lokátor terminálů a navede vás na nejbližší místo, kde si budete moct podat tiket. Nechybí ani kompletní návody všech her, historie minulých losování a – skenování čárového kódu tiketu. Stačí, když ho vyfotíte a obratem se dozvíte, kolik vám v kapse přistálo milionů. Appka se setkala s velmi pozitivní odezvou od uživatelů, kteří ji chválili především na Google Play. Podle Pavla Předoty, project managera z Anywhere, o podobnou aplikaci projevily zájem i další přední evropské sázkové kanceláře.

Kdo je Anywhere?

Společnost Anywhere s.r.o. patří k uznávaným vývojářům mobilních aplikací a na kontě mají appky pro státní instituce a významné firmy (např. aplikace pro Komerční banku, Českou pojišťovnu, Českou poštu, ING...). Za zmínku stojí i další projekt s názvem Adam, který umožňuje intuitivní tvorbu mobilních aplikací bez znalosti programovacího jazyka. Chcete-li si udělat vlastní mobilní aplikaci, máte možnost. Další informace najdete přímo na stránkách projektu www.adamapp.cz. Mobilní aplikace vám umožní lepší komunikaci se zákazníky, propagaci produktů a spoustu dalších věcí, které nakopnou váš byznys. A mimochodem, vlastní aplikaci si prostřednictvím Adama vytvořil i DJ UWA :-)

Publikováno: 30. 07. 2014 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek

Tagy: jak vytvořit vlastní mobilní aplikaci | sazka aplikace