Virtuální asistentka nabízí dokonalý servis

Kdo šetří, má za tři. Jeden člověk, tisíc dovedností. Kdo by nechtěl uspořit náklady a přitom na tom pomyslně vydělat jmění? Zatímco včera bychom si asi „ťukali“ na čelo, dnes to není nereálná představa. Pořiďte si virtuální asistentku a uvidíte sami.

​Virtuální asistentka je k nezaplacení

Virtuální asistentka je službou, která vám splní pomyšlení. Poskytne vám nespočet dovedností, aniž byste museli mít v kanceláři ansábl sekretářek, účetních, právníků nebo tlumočnic. Využívat asistenty na objednání se rozhodně po všech směrech vyplatí. Osobní asistenci, reporting, administrativu i rešerši získáte u jedné kontaktní osoby, která se stane vaším account managerem. Výhodou této služby je 100% zastupitelnost, proaktivní přístup a obrovskou škálu dovedností. Vždy dostanete své výstupy včas a dle domluvy. A když nejste s výsledkem nespokojeni, tak za práci nezaplatíte. Tomu se říká servis snů.

​Profesionální správa sociálních sítí

Formou facility se velmi často dělá správa sociálních sítí, bez které se v dnešní době žádná firma ani podnikatel neobejde. Nemáte spisovatelské střevo? Nevíte nic o content marketingu? Nevadí. Svěřte se do péče MYTIMI a staňte se lovebrandem. Při správě sociálních sítí kladou důraz na komunikaci a aktivní budování vztahu se zákazníky. Pečlivě vyhodnotí, která sociální síť pro vás bude nejefektivnější, definuje cílovou skupinu a vytvoří pro ni personalizovaný obsah na míru.

​Akvizice cílí konkrétně

Nezapomeňte přitom i na akvizici. Ta je velmi důležitá pro získání nových zákazníků, který dokáží váš byznys oživit. V call centrum Praha pro vás vytvoří jedinečný i personalizovaný callscript, který přesvědčí každého zákazníka. Díky profíkům, kteří svou práci ovládají na jedničku, získáte nové e-mailové adresy a uložíte si do firemního mobilu nová telefonní čísla. Ty jsou ruku v ruce s potenciálními obchodními partnery, zákazníky i dodavateli.

Publikováno: 18. 02. 2021

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek