Helios Orange: Jeden z nejoblíbenějších podnikových systémů může zefektivnit procesy i ve vaší firmě

Jednou to přijít muselo. Vaše firma se rozrostla a vy se již neobejdete bez sofistikovaného informačního systému. Případně již některý ERP systém využíváte, ale nejste spokojeni s jeho funkcionalitou. Není co řešit, budete se musel poohlédnout po něčem lepším. A není tajemstvím, že v současné době patří k nejrozšířenějším systémům Helios od Asseco Solutions.

Má-li Helios fungovat, měli by ho implementovat odborníci

Netvrdíme, že je Helios nejlepší, nicméně patří k absolutní špičce. Ale aby opravdu fungoval, budete se muset postarat o perfektní vyladění s firemními procesy. Máte pocit, že to nezvládnete? V tom případě se spolehněte na odborníky. Co třeba specialisté z PC HELP a.s., kteří nabízí široké spektrum služeb? V rámci poradenství se dozvíte, jak financovat nákup software a hardware, jak získat dotace na software a školení zaměstnanců, jak pomocí systému Helios pokrýt firemní procesy a v neposlední řadě i vše o průběžné správě systému. Technici systém nastaví dle předchozí předimplementační analýzy, postarají se o migraci dat a přizpůsobí Helios Orange tak, aby odpovídal vašim požadavkům. Samozřejmostí je i důkladné zaškolení uživatelů a průběžná asistence vždy, když ji budete potřebovat.

Pro koho je Helios Orange vhodný? Téměř pro všechny...

Systém Helios Orange využívají firmy působící v širokém spektru odvětví – od řízení výroby v energetice, až po plánování výroby v elektrotechnickém průmyslu. Je velmi nepravděpodobné, že právě pro váš obor by byl nevhodný. A co se týče výhod, jde především o celkové zvýšení efektivity procesů, zvýšení transparentnosti a ve finále úspora času i nákladů.

A co Helios a e-shopy?

Společnost PC HELP zároveň nabízí velmi zajímavé řešení pro podnikatele, kteří se věnují e-commerce. MajorShop je moderní e-shop s bohatou nabídkou funkcí a velmi přehlednou administrací napojenou na podnikový systém Helios Orange. MajorShop je důkladně optimalizován pro vyhledávače a uživatelé mohou variabilně měnit vzhled. V podstatě jde o vyladěný Helios eshop, který lze využívat formou měsíčního paušálu. Další informace najdete na www.majorshop.cz.

Publikováno: 01. 12. 2014

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek

Tagy: helios eshop | Helios Orange