Hledáte vhodný papír protisk uměleckých fotografií? Řešením je Hahnemuehle

Pokud jde o tisk uměleckých fotografií, často i zkušení fotografové ztrácejí jistotu, jaký typ papíru pro tisk svých děl zvolit. Mnoho začínajících fotografů tiskne své fotky na běžný fotopapír, stejně jako většina lidí. Jak však fotograf proniká hlouběji do tajů tohoto umění, začíná si většinou uvědomovat výhody používání uměleckého papíru z hlediska jeho kvality a dlouhověkosti. Mezi nejlepší patří v tomto oboru umělecké foto papíry Hahnemuehle.

Proč jsou umělecké foto papíry Hahnemuehle lepší pro tisk fotografií?

Umělecký papír Hahnemuehle pomáhá fotografům povýšit jejich snímky na mnohem vyšší úroveň. Stojí za tím nejen vysoká kvalita a přesnost tisku, ale i povrchová struktura a dlouhověkost. Hlavní surovinou pro výrobu uměleckých papírů Hahnemuehle jsou bavlněné hadry nebo prvotřídní celulózová vlákna a při jejich výrobě jsou zohledněny ty nejvyšší standardy a speciální výrobní procesy. Většinou jsou výrazně těžší než běžný fotopapír a setkáte se u nich s řadou hladkých nebo jedinečně strukturovaných povrchových úprav, které jim dodávají mnohem lepší vzhled. Hahnemuehle má ostatně ve výrobě kvalitního papíru dostatek zkušeností. Tato nejstarší německá papírna dodává špičkové výrobky označené charakteristickým znakem kohouta již od svého založení v roce 1584.

Foto papíry Hahnemuehle nabízejí jedinečný tisk

Pokud se rozhodnete pro papíry Hahnemuehle, budete mít k dispozici širokou škálu povrchových úprav. Vynikající potahy pro inkoustové tiskárny zajišťují, že vám tyto umělecké papíry nabídnou nejvyšší úroveň kvality obrazu, pokud jde o barevné podání, dynamický rozsah a zachování jemných detailů. Kvalita archivace je další klíčovou výhodou, která umožňuje fotografům prodávat výtisky s jistotou, že vydrží celý život.

Publikováno: 01. 04. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek